Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néztek már levegőnek azért,...

Néztek már levegőnek azért, mert nincs facebookod?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
van facebookom, de ez miért lényeges? nem tom.. ha elmegyek egy baráti társasággal valahova, vagy cask egy normálisabb csoportba akkor nem arról szoktunk beszélni h kinek van facebookja...
2013. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Levegőnek azért nem, max meglepődtek...
2013. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
32%
Nekem az a véleményem ,hogy manapság ez egy elvárt dolog így az emberek közt.De én is bevallom ,hogy egy kicsit másként tekintek arra akinek nincs facebookja.De szerintem jó ha van.
2013. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én rendszeresen csajozok és amikor a lányok kérik a fészem,hogy írnának nekem meg cseteljünk,akkor mondom,hogy nincsen.Egyikük sem lepődött meg rajta.Igazából van,de ott ugye fel van tüntetve,hogy eljegyezve,meg nincs is kedvem hosszas írogatós elhúzódó játékokhoz,amikor élőben is lehet velük dolgozni,vagy akár itt a gyiken.
2013. szept. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem,de furán igen.
2013. szept. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

általában ilyenkor furcsán és meglepődötten néznek, hogy hogy nincs. aztán mikor közlöm, hogy nem tartom fontosnak és azt szeretném, hogy csak azok tudjanak bizonyos dolgokat rólam akikről én szeretném, hogy tudjanak (jó furcsán hangzik) akkor meg azzal jönnek, hogy de akkor mennyi mindenből maradok ki, meg belehet állítani bizonyos dolgokat stb. ez engem nem érdekel. aki elakar érni az vagy kérdezzen meg személyesen, vagy kutakodjon kicsit.

de volt már olyan mikor egy srác megjegyezte: "fúj, neked van magánéleted!".

2013. szept. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van Facebookom, de csak akkor mondom meg, hogy van, ha egy nagyon-nagyon aranyos lány kérdezi. :)


Furán néznek rám, de még nem volt olyan, hogy levegőnek néztek e miatt.

Ha erős személyiséged van, felesleges a facebook, nem kell napi 2 órát jópofizni chaten ahhoz hogy bírjanak.


Természetesen vannak felszínes gyökerek, akik gondolatmenete szerint ha nincs Facebookod, nincs szociális életed, tehát egy lúzer vagy, de az olyanokkal beszélgetni se érdemes.

2013. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!