Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hete megütöttem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete megütöttem a barátnőmet egy veszekedés közben, azóta levegőnek néz. Mit tegyek, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Nincs rá mentség, ezért nem is kezdek el magyarázkodni. Annyit mondok, hogy nagyon rossz napjaim voltak/vannak és még ő is rátett sok lapáttal, akkor telt be a pohár amikor olyanokkal vádoltak meg, hogy egy lánnyal láttak (pontosabban az unokatesómmal) ő meg egyből elhitte a pletykát és nekem állt. Én meg elnéztem neki amikor megtudtam, hogy kicsit részegen más pasi ölébe ült meg ilyenek. Ez pár éve volt, na mindegy. Szóval elkezdett velem veszekedni, felhozta a hibáimat stb én meg hátba vágtam. Nagyon meglepődött és elszaladt, azonnal bocsánatot kértem. Azóta egyszer jött vissza pár cuccáért és simán átmászik rajtam, leültem az ajtó elé, hogy ne menjen el és átlépett rajtam... beszélek neki és látom, hogy nem figyel rám de még csak rám se néz. Az üzeneteimre, hívásaimra nem reagál. Küldtem neki egy levelet amiben bocsánatot kértem és bontatlanul vissza küldte. Nyáron eljegyeztem és csak úgy az orrom elé dobta a gyűrűt. Nagyon sajnálom. Szeretném ha megbocsájtana vagy legalább meghallgatna mert nem akartam bántani. Esküszöm, hogy még egyszer nem fordulna elő. Nem fogom elengedni, szükségünk van egymásra.

23/F


2013. szept. 23. 21:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem ő már nem is nagyon szeret téged igazán,ha ennyire nem foglalkozik azzal,hogy megteszel mindent,hogy megbocsásson.
2013. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Ha egyszer megütötted, előfordulhat máskor is. Ezért nem akar megbocsátani.
2013. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

Mégis mit vártál itt?

Dicsérő szavakat?

Szégyelld magad, a következő barátnődnél tán' nem hibázol ekkorát...

2013. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
Nézd, te mit tennél a helyében? Ha téged ütött volna meg az az ember,aki elvileg a társad? Ráadásul ilyen gyenge indok miatt...
2013. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Komolyan, annak is örülnék ha legalább jól leszidna. 1000% hogy nem nem történne meg még egyszer, most megtanultam egy életre. Nem is akartam bántani de tudjátok ti is milyen az amikor az agyvérzés kerülget az idegtől. Mindenesetre tényleg nem tenném meg.
2013. szept. 23. 21:24
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Tudod, az embernél nem kifogás, hogy összejött minden és ezért egy vitát ütéssel kell elintézni. Az ilyen emberből hiányzik az önkontroll.
2013. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
34%

Sztem az, hogy hátba vágtad,nem megütés. Nem olyan, mint az arc, vagy a kar, a hát vastag, megütögetni is megszoktuk.


EZ a csaj a gáz inkább, nagyon otromba és szégyentelen dolog, ha gyötör, mikor amúgy is a padlón vagy. Ez a hátba "ütés"pedig egy jó indok, hogy megint lesz@rhasson. Látod, most is futsz utána, pedig az, hogy lelépett, hidd el, nem most és ettől dőlt el.


És mielőtt valaki belém kötne, 24 vagyok, lány, szeretetteli családból. De egyszerűen ez nem minősül megverésnek a szememben. Persze az, hogy a lány gyötri, természetes.

2013. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

De jól csinálja...Nekem is akkor kellett volna ott hagynom a volt férjemet, amikor először megütött, csak én hittem a sirámainak. Aztán nagyon megütött, akkor már nehezebb volt kiszállnom..Addig meg igyekezett mindig valamivel sakkban tartani, hol a siránkozásával, hol egyéb dolgokat talált ki, a lelkemre akart hagyni.


Ügyes csaj..nem kell veled foglalkoznia, ennyi.

2013. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
79%
Miért vannak rossz napjaid?
2013. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Engem is megütött már a párom sajna nekem 2 gyerek van!tudom hogy ha egyszer megteszi az ember többször megfogja.


Jól tette hogy elment ha nem lenne gyerek én is elmennek

2013. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!