Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a videóhoz?...

Mit szóltok ehhez a videóhoz? Miért nem látják át még mindig sokan, hogy fel kell lépni a cigány-bűnözés ellen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Tav2R6gV4dQ&feature=g-all-u


Sokan még azt sem ismerik el,hogy létezik cigány-bűnözés.



2012. nov. 26. 16:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
47%

Nálad is működik az agymosás. A videón egy meglehetősen határozott rendőri fellépést látunk, a kérdésed pedig inkább hangulatkeltő.

A Magyarországon élő cigányság egészével vannak problémák, az elfajzott kriminalitás dimenzióin kívül is, a bűnözés csak a felszín, a gondok sokkal összetettebbek és mélyebbek. Egy erőszakos, civilizálatlan, tanulatlan, képzetlen, segélyből élő, munkakerülő, gyűlölködő, koszos, gyökereit, identitását, hagyományait vesztett kisebbség okoz a közvetlen környezetének folyamatos szenvedést és a két nép tragédiáját lovagolja meg, használja mandátumszerzésre, gyalázkodásra mindenféle semmirekellő párt, miközben a bajok enyhítésére senkinek nincs elfogadható megoldási javaslata.

2012. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
70%
Én rossz rendőr lennék,és végig húztam volna a betotnon,nem emelgettem volna.
2012. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

3. Milyen agymosásról zagyválsz itt össze vissza?

Összefüggéstelen az egész kommented.

Neked van ötleted arra,hogyan lehetne megoldani ezt a problémát??

Mert a Jobbik előállt eggyel, az összes többi párt pedig magasról leszarja,s az a baj,hogy még azt sem ismeri be,hogy valós problémáról beszélünk.

2012. nov. 26. 16:55
 4/62 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem értem mit vártak mi lesz ha a rendőrség kerítését rázzák és üvöltenek mint a vágó disznó? Szerintem még úriemberek voltak velük a rendőrök, a TEK-esek a nyakura léptek volna ha így visítanak.
2012. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
81%
A rajcsűr és a hangerő már mindent elárul!
2012. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem rakjuk ki őket innen?


Nem kell lemészárolni őket, de nem is kéne istenné avatni egyiket sem. Mároedig Magyarországon ez a két vélemény van. Egyszerűen ki kell őket tenni az országból, menjenek máshová, pusztítsanak el és dúljanak fel más országokat...

2012. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 tetro ***** válasza:
44%
Szerintem azt senki nem vitatja, hogy a cigányok körében a bűnözés jelentősebb mint más rétegeknél. Ettől még a kifejezés helytelen. Több tucat tanulmány bebizonyította, hogy a bűnözésre való hajlam nem függ etnikumtól. Kb a XVIII. századig működött az elmélet, azóta csak akkor és azok szedik elő, akik tömegeket akarnak hülyíteni. Ráadásul zsákutca is ilyesmiről beszélgetni. Hiszen ha a cigányok eleve bűnözőnek születnének, akkor lehetetlen bármilyen felzárkóztatás, és nincs semmilyen megoldás. Ezért nem is értem, a hozzád hasonlókat kérdező. Rendben, van cigány-bűnözés, ami a cigányokhoz köthető, és akkor hogyan tovább? Megkeresed a génkészletükben a bűnözésre hajlamosító RNS-t? Sok sikert, nálad sokkal okosabbak szerint ilyen nem létezik.
2012. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
24%

A témát kiegészítő videó,

[link]

2012. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 Shai-Hulud ***** válasza:
77%

És most mi is a baj velük?

Az, hogy bűnözők, vagy az, hogy cigányok?

Mert a hozzászólások alapján már nem vagyok biztos benne...

2012. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 tetro ***** válasza:
17%
Semmilyen statisztika nincs arról, hogy a cigányok hány százaléka bűnöző. Te honnan veszed ezt az adatot? De úgy látom nem érted, amit leírtam. Mindegy is lenne hány százalék, mert bizonyított tudományos tény, hogy nincs összefüggés az etnikum és a bűnözés között. Ezért lehet beszélni a cigánybűnözésről egy hasra csapott adat alapján, csak akkor hülyeséget beszélsz. Miért nem beszélsz akkor nagybicepszű-bűnözésről, rövidhajú-bűnözésről, jeeppelszívesenközlekedő-bűnözésről, vagy egyenesen kapd elő valamelyik Lambroso elméletet, és határozd meg arcforma alapján, hogy ki a bünöző...
2012. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!