Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban van barátja vagy mi...

Valóban van barátja vagy mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejön nekem és a jelzések alapján (testbeszéd)úgy vettem észre ő is érdeklődik irántam. Munkahelyen ismertem meg én biztonsági őrként dolgozom ott ő pedig az üzlet egyik alkalmazottja.Az egyik közösségi oldalon meg is jelöltem mint ismerőst igen rövid idő alatt vissza is jelölt. egy kommentre hivatkozva azt a választ kaptam, hogy ne írjak neki ilyet, mert nem fog örülni neki a barátja. Párnapja egy balul elsült figyelmesség miatt hangosan kinevetett. A lényeg az volt, hogy a nadrág farzsebén a zseb sarokpontján található apró kerek fémdíszt szösznek néztem melyről kiderült hogy nem az. Égett is a fejem rá se mertem nézni, de mégis kerestem a lehetőséget arra, hogy elkaphassam a szemei tekintetét.


Le akar rázni vagy így akarja az iránta táplált érzéseimet kideríteni? (Pár napja indult a dolog) Mit akar ezzel elérni, ha van barátja akkor miért mondott igent egy 4 fős eseményre, melyhez hozzátette akkor másnap nem megy suliba?


2013. szept. 29. 07:43
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak játszik veled, hagyjad inkàbb csak legyetek barátok, aztán ha kialakul valami kialakul, de addig ne csinálj semmit mert csak magadat járatod le.. (tapasztalat)
2013. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam tőle, hogy valóban van párja aki ráadásul még a KÁKÁN is keresi a csomót. Értem ezt úgy ha valami nem tetszhet az embernek akkor veszekszik. Ha ez valós kapcsolat akkor miért van még vele? Ráadásul már az első pillanatban észrevette az érdeklődésemet,illetve iránta ébredt érzéseimet. Miként tudnám egyértelműen kideríteni, hogy érdeklődik irántam?
2013. szept. 30. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!