Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert ilyen igazsagtalan az elet?

Miert ilyen igazsagtalan az elet?

Figyelt kérdés
Annyira igazsagtalan az egesz...vannak nepszeru szep/helyes, gazdag emberek akiknek mindenuk megvan. Es vannak akik szegenyek, maganyosak stb... En ugy erzem, hogy a ketto kozott vagyok, megis sokszor erzem magam rosszul. Pl. Nezem a szep lanyokat es arra gondolok, hogy miert nem lehetek olyan? Vagy megyek egy ruhaboltba es elszomorodok, hogy miert nem tudom megvenni azt a ruhadarabot ami tetszik. Sokszor erzem magam "nyominak". Miert ilyen az elet?
2013. okt. 1. 21:20
1 2
 11/11 Óriás majmaim válasza:
Mindenki itt papol arról, h nincs igazság, nincs jó, nincs rossz, nincs bűn. Figyuzzatok haver(ka)káim, megöllek benneteket, elveszem az összes vagyonotok és elélek vele valahol amíg meg nem halok. Végül is.. ha le tudlak titeket teperni és megúszom, h a rácsokat kelljen harapdáljam miközben mások a fenekemben turkálnak a pélóikkal akkor kiérdemeltem. Na ennyit a fan(t)a(sz)tikus nihilista "hegyi beszédetekről". Nincs bennetek empátia, ennyi. Sz@rtok ti is ugyan úgy az emberiség és az emberi egyedek problémájába pont ugyan úgy mint a "pompás" vallások klérusai, nem vagytok jobbak semmiben sem.. talán azért mert az ateizmus is vallás. Jöhetnek a fikagömbőcök.
2021. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!