Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ember csak egy rendes...

Az ember csak egy rendes lányt szeretne mégsem jön össze, míg az olyan fiúknak, akik bunkók és szívtelenk me gminden hétre jut lány, miért is ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Igen, nem vagyok egy álomfiú külsőre, de jellemre sok jó van bennem, tudom, hogy manapság a rossz fiúk a menők, de én szeretném hinni, hogy van lány, aki a rendes, érző szívű, de nem szent, tehát szexre ugyanúgy vágyó fiúkkal is el tudná képzelni a életét.
2013. júl. 30. 00:58
 1/6 anonim válasza:
Talán kezdhetnél magaddal valamit, ahelyett, hogy itt rinyálsz.
2013. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

gondlj csak bele.az állitolagos rosz fiukra csak az a roszlanyok mennek.szoval ezekszerint több a roszlány aki egy bunkó,parasztot akar mint a rendes kislanyok akik nem bekèbzelte,kényesek stb.

a lényeg,hogy ne add fell.csak jol kell keresni,hisz biztos van olyan lány ,aki egy megbizhato fiut akar.

2013. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányok meg ugyanigy a rendes fiukat keresik
2013. júl. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 The Heartless válasza:
Nem vagy tisztában a szívtelen fogalmával. Mellesleg mit akarsz a lányokkal
2013. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos így van,én is így látom. :( A "jófiúkat" lesöprik a rosszfiúk. :( hogy miélt van ez?Nem tudom.
2014. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Milyen kis uzi vagy! A LÁNYOKNAK BIKA KELL NEM PEDIG ÉRZELGŐS UZERÁNS!
2014. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!