Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már a nőkből. Nem vagyok egy sértődős fajta, legalábbis nem mutatom ki, ha érzem, hogy nem akart megbántani az illető, de egyszerűen már beledöglök ebbe.


Mindegyik csak kibeszéli a barátját, hogy mekkora egy pancser, mennyire bunkó, illetlen, pofátlan, férfiatlan, nem segít neki, mindenen hisztizik, stb engem viszont egyik sem venne ám észre. Nem, persze én sem vagyok tökéletes, de sosem viselkednék úgy, mint a párjuk. Udvarias vagyok, kész vagyok megbeszélni a nézeteltéréseket, türelmes vagyok, mindig igyekeznék apróságokkal is kifejezni a szeretetem (virág, csoki stb). Most akinek volt annyi energiája ezen a forró péntek estén, hogy idáig eljusson az olvasásban, az biztos azt gondolja, hogy csúnya vagyok, vagy kövér, vagy más probléma van a külsőmmel, pedig nem. 176/70, helyes arcúnak mondott férfi vagyok. Tiszta ruhákban járok, naponta fürdöm. Két nő is mondta már, hogy "szép" az arcom, de egyszerűen nem érdekeltem őket "úgy".


A nőismerőseim szinte bármit képesek lenyelni a pasijuknak, és itt nem az ondóra gondolok. Nem érdekli őket, ha az megalázza őket a haverok előtt, vagy, ha a lépcsőházban bevág elé az ajtón, vagy, ha folyton csak kritizálja, vagy, ha nem tud egy mirelit pizzát elkészíteni. Pontosabban érdekli őket egy egész... percig, aztán minden marad a régi. Nekem elkárogják, hogy mennyire felháborító, olyanok a mai férfiak mint a lányok, nem érzik nőnek magukat mellettük, és már betelt a pohár, de valahogy sosem lépnek le mellőlük, és engem persze nem képesek úgy szemlélni, mint férfit, aki mellett boldogok lehetnek.


Nem tettem szóvá ezt eddig senkinek, nem szoktam sajnáltatni magam, de 22 év alatt felhalmozódott ez a sok sz.r, és bánt, és nem értem, hogy én mivel vagyok kevesebb ezeknél az alakoknál, hogy sosem szeretett senki, sosem tett meg értem senki annyit, amennyit ezekért a "bunkó", "pancser", "gyökér" pasikért megtesz a szerető barátnőjük.



2013. júl. 26. 20:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egy lelki szemetesláda vagy haver. Sz@rj a fejükre, és majd változnak a dolgok.
2013. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
annyival vagy kevesebb,hogy most is itt hisztizel...
2013. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Jó, persze, tudom ezt a dumát arról, hogy nem szabad közvetlennek lenni, meg titokzatosnak kell lenni, meg le kell sz.rni őket, és az majd felkelti az érdeklődésem, de ez olyan kiábrándító.

Úgy értem, nem azért hallgatom meg őket, vagy vagyok olyan, amilyen, hogy cserébe kapjak tőlük valamit.

Ha úgy állnék hozzá, hogy kapcsolaton kívül bunkó vagyok, és csak kapcsolaton belül javulok meg, az természetellenes lenn számomra. Hülyén érezném magam.

2013. júl. 26. 20:16
 4/19 A kérdező kommentje:

#2

Nem szokásom hisztizni. Leírtam, hogy mi a szitu, és azt is, hogy sosem tettem ezt szóvá, de már feszít a dolog.

2013. júl. 26. 20:17
 5/19 anonim ***** válasza:
ilyen hosszú kérdést is ritkán olvasok végig... egyébként nem vagy egyedül ezzel a problémával, de feltételezem ezek a lányok a 'barátaid', akik kapcsolatban élnek ugye, ők nyílván csak barátként tekintenek rád, ezért elég kevés esélye lenne, hogy felfigyeljenek rád, viszont ha idegen lányok se látnak benned semmi vonzót, az már más helyzet... az írásod alapján pedig szimpatikusnak tűnsz
2013. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Üdv a való életben lehet boncolgatni a dolgokat de ez egy elbaszott világ már fiatalon sivár lesz az életünk mit egy gyárváros
2013. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az első válaszomban pedig természetesen "érdeklődésüket" akartam írni.
2013. júl. 26. 20:20
 8/19 A kérdező kommentje:

#5


Az a helyzet, hogy eme lányok nagyrészét egyedülállóként ismertem meg. Ismerkedtünk, de engem sosem vettek észre, mindig leléptek valami olyan sráccal, akiről utána csak rosszat hallottam. Ha egy lány eleve párkapcsolatban van, attól természetesen nem akarok semmit. Nem is azt várom, hogy szakítson a pasijával miattam, csak nem értem, hogy ha ilyen hanyag és bunkó emberek párt találnak, akkor én miért nem tudtam soha?

2013. júl. 26. 20:22
 9/19 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


hát akkor az lehet az oka például, hogy túl kézenfekvő voltál, ugye kedves, figyelmes, rendes... és az alapból azt sugározza, hogy bármikor elérhető vagy, ezért ha esetleg nagy lenne a szeretethiány te úgyis ott leszel, egyből nem arra következtetnnék, hogy csak egy éjszakára akarnál, ezért már simán berakhatlak a barát zónába is... és ha esetleg már a nemi élet terén is hiányt szenvedne az aki betesz a baráti zónába, és tetszel is neki, csak annyira mégse, akkor még szexuálisan is megkereshet ugye... ami mondjuk valószerűtlen, mert vannak azok a srácok, akik csak épp annyi figyelmet adnak egy lánynak, hogy felkeltse az érdeklődésüket, aztán meg onnan már a lány inkább érdekelt a kapcsolat kialakításában, mint a fiú... ezért lehet az is, hogy megbocsátanak a lánybarátnőid a párjuknak stb...

2013. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Úgy értem, nem azért hallgatom meg őket, vagy vagyok olyan, amilyen, hogy cserébe kapjak tőlük valamit"


ezután a mondat után pláne nem értem a mondókádat. Oké azt értem,hogy milyen emberekkel vannak,de ha te olyan viselkedéssel,tettekkel állsz hozzájuk ami után nem vársz tőlük cserébe vmit,akkor miért csodálkozol azon,hogy 'nem vesznek észre'?

Ilyenkor ne barátként hanem férfiként közeledj.

2013. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!