Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire logikus ez az ellensz...

Mennyire logikus ez az ellenszenves viselkedés?

Figyelt kérdés

Amiről beszélni akarok, az igazából nem ebben a topicban, hanem a szerelem-szex rovatban fordul elő; sajnos elég gyakran. Ha valaki ott ki meri mondani, hogy problémái vannak a pártalálással, kapcsolatokkal, szexualitással, akkor gyakran minősíthetetlen hangvételben beszélnek vele és majdhogynem egy alsóbbrendű, kipusztulásra méltó fajtának tartják.

Én azt kérdezném, hogy ezeknek az illetőknek mi bajuk van az említett emberekkel, ártottak talán nekik? Ha pedig annyira nem tartják magukhoz méltóknak, akkor miért bántják még ők is ezeket a jobb sorsra érdemes embereket?

Nem undorító ez?



2013. okt. 2. 23:36
 1/5 Mirk ***** válasza:
100%
Teljesen logikus, hogy a Szerelem, szex kategóriában, mint a tizenévesek által leginkább látogatott szekcióban gyakrabban találkozhatsz éretlen, durva, bunkó, vagy egyszerűen csak ostoba válaszokkal.
2013. okt. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mirk, ez eddig még "érthető" is lenen, de úgy vettem észre, hogy sajnos még sokkal idősebbek sem jobbak. Az emberi bunkóság netovábbja az a rovat.
2013. okt. 3. 00:05
 3/5 anonim ***** válasza:

oda leginkább trollkodni meg nevetni jár a többség.

ha pedig sikerült ezeket az érzéseket kiváltaniuk belőled,akkor maximálisan elérték a céljukat.

és azért bántnak meg,mert a virtuális vitában való győzelem is lehet jó érzés és kiváló gyakorlási terep is a való élet vitáira,vita képesség,érvelés fejlesztésére,kontroll feletti harcokra.

tehát az első és legfontosabb,hogy soha ne magyarázkodj.

a trollok első számú célja az,hogy kicsikarjon belőled egy magyarázatot.

2013. okt. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

találtam is neked egy nagyszerű példát.

itt a troll 68% os bünteti az előítéletes válaszolót gyurit és a kisebbségi érzését kihasználva,finoman adagolva úgy teszi nevetségessé,hogy az áldozat nem is veszi észre, egyre jobban kiadja magát és többször magyarázkodik is,vagyis veszít,érdekes esettanulmány ha el tudsz vonatkoztatni a közlési módtól-

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2013. okt. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az említett kategóriában rengeteg a troll, így nem meglepő, hogy egy teljesen normális kérdésre túlnyomórészt bunkó, primitív és értelmetlen válaszok érkeznek.

Én ezért preferálom a Könyvek rovatot. Nem mondom, hogy ott csakis a társadalom krémje van jelen, de többségében azért kulturált emberek.

Kerüld a trollokat, ennyi a lényeg. Inkább tedd fel a kérdéseidet máshol.

2013. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!