Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez természetes pszichológushoz...

Ez természetes pszichológushoz kellene mennem?

Figyelt kérdés

Ilyeneket csinálok :Hogyha hozzányulok az egyik kezzemmel valamihez hozzá kell nyulnom a másikkal is , már lefekszem aludni ès jön egy gondolat nézzem meg nyitva van e a kapu, mindig igazgatok mindent stb...


Ez normális? Nektek is vannak ilyen szokásaitok?



2013. okt. 11. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy kényszerbetegség :) Olvass utána.


Ha komolyan befolyásolja az életed és megnehezít mindennapi cselekvéseket, akkor érdemes elgondolkodni rajta, hogy komolyabban foglalkoznál-e vele, orvos segítségével.

2013. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, kényszerbetegségnek nevezik ezeket a tüneteket. Gyógyszerrel kezelhető esetleg.
2013. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát egyre rosszabb nem tudom mit tegyek:(

És még nem is soroltam fel mindet

Van olyan ruhám amit nem veszek fel mert akkor rossz napom lessz ,az asztalnál csak egy helyen eszek.Ilyeneket gondolok be magamnak pedig tudom hogy hülyeség .

2013. okt. 11. 13:56
 4/4 meggybefőtt ***** válasza:
Igen. A kényszerbeteg tisztában van azzal,hogy nem normális amit csinál. Mégis mocorog az agyában a gondolat,hhogy meg kell néznem bezártam-e,kihúztam-e, lekapcsoltam-e?! Sokszor többször. Kérj segítséget!
2014. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!