Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Természetes hogy irigyelnek...

Természetes hogy irigyelnek valakit, aki boldog és megvan mindene?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok,3 egészséges gyerek anyukája,szerető dolgos férjem van,anyagiak is biztositottak,dolgozni nem kell járnom,magas havi bevételem van.

Több ingatlanom van több országban,autók, házak, földek.

Nem vagyok egy pláza cica sokkal egyszerűbb vagyok,de szerencsés vagyok ,mert nem is látszik h gyereket szűltem,olyan vagyok mint 18 évesen.Vékony nagy cicikkel a pasik körülhízelegnek.

Boldog vagyok h a gyerekeimet nevelhetem,foglalkozhatok velük és nem kell másra bízzam őket.

Emiatt sokszor ok nélkül ellenségesen viselkednek velem javarészt a nők akik valami okból tudják a hátteremet.


2013. aug. 5. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Emberi gyarlóság az irigykedés... mindegy, miért, de gyakori, ha van sapka rajta azért, ha nincs azért, kárognak egymásra és irigykednek. Ostobaság pedig, nem gondolnak bele, hogy egyik óráról a másikra mindent elveszthetnek, és végül, a halál pillanatában minden itt kell hagyni. Üres kézzel jövünk a világba, logikus, hogy üres kézzel megyünk ki belőle.
2013. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Egy bizonyos szintig az irigység természetes. Egy szintig... Pl akiönhibáján kívül beteg, s emiatt kimarad bizonyos bolgokból amit szeretne ugyan de nem lehet, vagy mások nem fogadják el, az irigykedve tekint arra akinek nincs gondja. Ez nem bűn. Ha valaki dolgozik, megszerez mindent, a másik lusta tennni magáért és így irigykedik az gáz. De akinek megvan mindene, s azzal kérkedik (ahogy a kérdésed alatti részből átjön) az se külömb egy szemmel se.
2013. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:

Biztos, hogy nincs meg mindened. Mindene egyszerűen nem lehet meg senkinek - továbbá az emberek javarészt másra vágynak. Van olyan ember, akit a hideg kirázna arra a gondolatra, hogy így éljen, ahogy te, más pedig feladna olyan dolgokat is ezért, amire esetleg te vágysz titkon (ha vágysz, bár azt állítod, mindened megvan).

Minden embernek saját preferenciái vannak, hogy pontosan mik, nagyon gyakran útközben jön rá - mikor már elérte azt, amit kitűzött magának, kiderül, hogy egészen más jellegű az, amire valójában vágyik.

2013. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Aha, és akkor itt mi a fenét keresel?

(Nna, még egy irigy p*csa, mi?)

2013. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Thomas Mann válasza:


Mily háboríthatatlan nyugalom volt Knaak úr tekintetében! Nem nézett ő a dolgok mélyére, odáig, ahol bonyolultakká és szomorúakká válnak; szeme nem tudott egyébről, mint hogy barna és szép.

2013. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a figyelmeteket és a válaszaitokat.

További kellemes időtöltést.

2013. aug. 5. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen, természetes, de szerintem te ezt még élvezed is.
2013. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!