Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatal,20-30 közötti pasikna...

A fiatal,20-30 közötti pasiknak csak a laza lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a korosztályomnak megfelelő, nem vagyok laza, nem iszom, nem dohányzom. A korosztályomhoz képest túl érett vagyok.

És pont olyan szemszögből túl érett, amilyen szemszögből éretlennek kellene még lennem.

Ugyanis emberi kapcsolatok terén éretlen vagyok, viszont karrier, hobbik, tanulás, szórakozás terén túlérett.


Amúgy is így érzem jól magam, ha egyedül vagyok, vagy ha olyan barátokkal, akik elfogadnak így. Csak akkor érzem, hogy változnom kellene, amikor arra gondolok, hogy így nehéz beilleszkedni.

Szóval nincs meg bennem az akarat, hogy megváltozzak, ráadásul szerintem ekkora változáshoz külső behatás is kellene.

Vagy csak ha alkalmazkodó típus lennék...

Az a gond velem ilyen téren, hogy nem tudok valamit azért úgy gondolni, vagy valamit azért csinálni, mert mások is így tesznek. Ha tetszik, csinálom, de általában pont az nem tetszik, ami a korosztályomnak.


Összegezve: valószínűleg maradok ilyen.

Így lesz esélyem párt találni? Van fiú, aki ugyanígy "merev", és a kisugárzásom, kinézetem, megnyilvánulásaim alapján úgy felfigyel rám, mint ahogy a többiek "menekülnek"?


2013. aug. 18. 15:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen, külső behatás kellene...
2013. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ez nem egy hasznos válasz.
2013. aug. 18. 16:17
 3/31 anonim ***** válasza:
Őszinte válasz volt, nem hasznos. Ippen ezért nem haragszom.
2013. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

És akkor kvázi egyetlen olyan srác sincs, aki merev, komoly?

Itt a komolyat nem arra értem, hogy mélabús és sosem viccelődik, hanem arra, hogy megfontolt, felelősségteljes, stb.

2013. aug. 18. 16:27
 5/31 tatra105 válasza:
76%

Nem csak a laza lányok jönnek be, csak nagyon kevesen vannak akik a normális kategóriába sorolhatók..... ( talán azt nem kell mondanom miért)

Amúgy én sem vagyok korosztályomnak megfelelő hasonló gondokkal küzdök.... és őszintén szólva elég zavaró hogy emiatt leszólnak legtöbbször , nagyon kevés emberrel tudom magam megérteteni és ilyenkor szoktam feltenni a kérdést itt mindenki meghülyült ? vagy csak én nem vagyok normális ? ( így sajnos az ismerkedés is nehéz ) 21/F

2013. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
De van, és merev, felelősségteljes. Talán még fel is figyelne rád, ha látna.
2013. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

Az veled a baj, hogy neked még a labda is szögletes... Szerinted csak ez a két véglet van? Merev, komoly felelősségteljes, meg a laza, megbízhatatlan, bulizós? Ezt komolyan gondolod?

Nekem eleve unszimpatikus vagy, mert úgy állítod be magad, mintha felsőbb rendű lennél, mintha többet érnél a többi fiatalnál.


Egy 20-30 közötti, komoly, megbízható, felelősségteljes, de NEM merev fiú.

2013. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%
Haggyad már megírta, hogy ilyen marad. Akkor maradjon is.
2013. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem állítom be magam úgy, mintha mások felett állnék.

De ha úgy gondolod, gondold, arra viszont megkérnélek, hogy magadban. Nem vagyok kíváncsi arra, ki hogyan ferdíti ki, amit írok vagy mondok.

Gondold, ahogy akarod...



A merevet nem úgy értem, hogy nincs benne semmi jóban, nem mozdul ki otthonról, nem lehet megnevettetni meg ilyenek.

Hanem úgy, hogy például elvből nem rúg be, addig iszik, amíg még maradtak gátlásai, vagy elvből nem bukik meg direkt a vizsgán, vagy elvből nem rajzol fäßt egy reklámra az újságban, stb-stb...



Azt tartom bárki felettinek, aki sokoldalú, sok dolog érdekli és nem szól be az embereknek, nem kezeli le őket, türelmes velük. Amíg ez nem igaz rám, nem tartom magamat a többiek felettinek.

2013. aug. 18. 17:37
 10/31 anonim ***** válasza:
Úgyse hiszed el, hogy van.
2013. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!