Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb dolog az...

Mi volt a legcikibb dolog az életetekben?

Figyelt kérdés

A legrémesebb, legégőbb történetekre vagyok kíváncsi, amikor azt kívántad bár nyílna melletted egy lyuk, amibe beleugorva gyorsan eltűnhetnél a helyszínről? :D

(hülyeségeket mellőzzük)


2013. okt. 15. 14:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Én 16 éves lehettem.. Barátnőmmel voltunk buszmegállónak a kis fabódéjában, aminek le volt a hátulja szedve. Szórakoztunk és én (volt előzménye) felordítottam, hogy hagyd már békén a likamat... Azt hittem nincs ott senki, de mikor kimondtam és felnéztem láttam, hogy az egyik (legcukibb) tanárom tőlünk kb 1 méterre megy és csak néz, hogy nem vagyok normális. Nagyon égő volt :s
2013. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
korforgalomban elestem a biciklivel egy hatalmasat. termeszetesen sokan voltak, ram vartak hogy velaljak, dudaltak... sikerult felkecmeregnem, de tiszta kek-zold lett a terdem es a derekam.... lehet masnak nem lenne az de nekem eleg ciki volt,foleg utolag
2021. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!