Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ellene? Nem...

Mit tehetnék ellene? Nem bírom a számonkéréseket!

Figyelt kérdés

Otthon a legnehezebb matekházit is megoldom, a magolnivalókat kívülről fújom, a könyökömön jön ki a tananyag, de például ma is:

matekdogát írtunk és ez a témakör nagyon könnyű volt, biztos voltam benne hogy legalább egy négyest írok belőle(ami nagy szó). de amikor elém rakták a lapot, kikapcsolt az agyam, leblokkoltam, és 100% hogy egyes lesz! pedig a világ legkönnyebb feladati voltak benne, egy általános iskolás is meg tudná csinálni akár!

amikor felelek, ugyanez van, nem jut eszembe semmi, csak makogok, néha kijön egy-két mondat, de mintha elpárolgott volna belőlem az anyag amikor szembekerültem a dolgokkal.

amikor beadom a dolgozatot és egy fél percig bambulok magam elé, szinte érzem, hogy "visszaszáll a tudás az agyamba" és akkor esnek le, hogy micsoda baromságokat írtam.

hülyén hangzik, de valami ilyesmi van állandóan, és hiába tanulok éjjel-nappal a jegyeim nem ezt tükrözik.



2013. okt. 15. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne parázz rajtuk. Gondold azt hogy könnyű lesz, menni fog.
2013. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!