Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most kezdtem a középiskolát,...

Most kezdtem a középiskolát, és az osztályban lett 2 barátnőm, de összevesztünk, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval kb. úgy kezdődött az egész,hogy 2-3 napja még minden rendben volt,közös programokat szerveztünk 3-asban meg stb.,viszont bnő1 elmondott vmit CSAKIS bnő2-nek,de nekem nem mondta el és máig nem mondja el,de bnő2 azt mondta h ő nem tudja miért csak neki mondta ezt el bnő1 és hogy magánéleti problémái vannak...Meg kezdtem magam ebbe a pár napba eléggé kitúrva,kiközösítve érzeni magamat és ezt meg is mondtam nekik,de erre a válaszuk az volt h ők sose tennének ilyet velem,mert a barátjuk vagyok!

Én elhittem,másnap azt is mondták h nem haragszanak rám és eddig se haragudtak,viszont a levegő köztünk még továbbra is feszült volt és csendes.Aztán nem bírtam a suliig várni ezzel mert nyomta ez az egész a lelkemet,így ráírtam bnő1-re fb-n és bocsánatot kértem,mert szerinte ez elég rosszul jött ki amiket én mondtam,meghogy ő dönti el h kinek mit mond el...De gyakorlatilag chaten kibékültem vele meg azt mondja:Szia,énse haragszok,de majd holnap mondnunk valamit...Mondom:jó,mondjatok!

De ma hozzám se szóltak,konkrétan levegőnek néztem én meg ma nem is próbáltam a társaságukat keresni,na persze szándékosan!!

Túlreagálom ezt egyáltalán?

Mit kéne tennem,szerintetek még ki fogunk békülni hamarosan?

Beszéljek velük élőben újra?

Mert az osztályból rajtuk kívül is van pár barátom,de ők inkább csak szimpatikusak nekem meg aranyosak,de már szinte mindenki úgymond klikkesedett,oda meg mégse mehetek oda úgymond vagy naa..értitek!

Bocs a hosszú kérdésemért,előre is köszi!

14/L


2013. okt. 11. 18:24
 1/2 A kérdező kommentje:

levegőnek néztek*

és ha állítólag nem haragszanak rám akkor miért nem vesznek észre és miért nincs ugyanúgy mint pár napja,a veszekedés előtt?

2013. okt. 11. 18:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress más barátnőket, még csak most kezdődött el a suli.
2013. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!