Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék egy ilyen szituác...

Mit tehetnék egy ilyen szituációban? (Magyarázat lent. )

Figyelt kérdés
Egy ideje járok egy társaságba és eléggé kívülállónak érzem magam. Tudni kell hogy nem nagyon tudom milyen társaságba járni, mert az életem nagy részét egyedül/magányosan töltöttem. Tehát lila gőzöm sincs arról, milyen az, ha valaki csapatjátékos. Szoktunk erről arról beszélgetni, de valahogy mindig elfogynak a témák kb 10 percen belül. Tény az, hogy az utóbbi időben a munkám miatt nem sűrűn tudunk találkozni, de azért néha néha összejárunk. Meg nem is történik igazán semmi olyan dolog velem, ami bárkit is érdekelne. (legalábbis ezt érzem.) Fontosak a számomra, a csapat vezetője pedig különösen, de úgy érzem valahogy kerül nem kedvel. Sokat gondolkoztam azon, miért van ez. Annó volt egy összetűzésünk, mert nagyon nem értettem egyet vele és ennek elég erőteljesen hangot is adtam. Annak idején mikor nagyon szarul voltam támaszom volt és ugyan nem közvetlenül, de megóvott attól, hogy valami ostobaságot csináljak. Ezt szerettem volna neki meghálálni, de nem kért belőle, és elhajtott, hogy úgymond ne jópofizzak vele. Elismerem, hogy talán túl nyers voltam vele, mikor szóvá tettem neki a nemtetszésemet, de akkor nem láttam más megoldást. Tudom sokan azt mondják keressek más társaságot, de nekem fontosak, és szeretnék továbbra is velük maradni. (Egyébként szinte bárhova megyek előjönnek a fentebb leírt dolgok.) A válaszokat előre is köszönöm. 29/N

2013. okt. 15. 11:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy úgymond be lettem skatulyázva talán a vitánk miatt, és szeretném megoldani hogy kikerüljek onnan. Mit tehetnék? Hogyan tudnám helyrehozni a hibámat?
2013. okt. 15. 11:33
 2/4 anonim válasza:

A hibádat helyrehozni már csak akkor tudnád, ha időutazást tennél, de nem vagy időutazó! Ha a barátaidnak mondod őket és ők is annak gondolnak, kéretlenül is meg kellene bocsátaniuk neked. Ne erőltesd a dolgot. Ha te sem érzed jól magad abban a szituációban, akkor hidd el, hogy azt ők is érzik.

Ne fuss olyan kocsi után, ami nem vesz fel...

Véleményem: Hagyjad most őket, és ha felkeresnek és érdeklődnek utánad, akkor van értelme, ha nem, akkor új barátok a megoldás. De fontos, hogy ha barátokról beszélünk ott nem érezzük magunkat feleslegesnek vagy nem odavalónak!!!!

2013. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt én is fontolóra vettem, de leírtam:"(Egyébként szinte bárhova megyek előjönnek a fentebb leírt dolgok.)"


Tehát ha másik társaságba kerülök, nagy valószínűséggel előjönnek ugyanezek a dolgok, ezért szeretnék itt megoldást találni, hogy tudjam mi ilyenkor a teendő.

2013. okt. 16. 15:48
 4/4 anonim válasza:

Változtass egy icipicit a személyeden. Mindíg legyen olyan téma, amibe Te bele tudsz szólni, és fejleszd a tudásod. Röhejesnek hangzik, de ezt figyeld:

Én... egy... okos... (nem akarok beképzelt lenni... :D) ember vagyok, és a kromhoz képest jóval többet tudok a világról. Így mindíg van valami érdekes, amit fel tudok hozni.

Na most ha felhozok valami érdekeset, arról tudunk beszélgetni.

Ha már kibeszéltük, tudok valami másik érdekességet felhozni.

És az ÖSSZEFÜGGÉSEK (kedvencem).

ha jó vagy valamilyen tantárgyból, használd ki, akikkel jóba vagy, azokat segítsd belőle addig, amdíg nem azt érzed, hogy csak kihasználnak.


És ha már 3 hónapja mennek az utóbbik, te leszel a főnök. Ilyenkor már csak a síkhülye idiótákra kell vigyáznod, akik csőgatyástul mindenestül csinálják a baromságokat... XD

2013. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!