Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Első randi fail, mi volt a baj?

Első randi fail, mi volt a baj?

Figyelt kérdés

Nem volt vihar. Azon kívul hogy az egész sz.r volt.

Elvittem egy kocsmába, ami végul kiderult hogy zárva volt -.- aztán elmentunk egy kávézóba sutizni.

De ö nem volt éhes xd

Azután elmentunk egy fiatalos kocsmába, ahol ott volt 3 barátnöje. Nekem ök jobban tetszettek, mint ö maga :D de szerintem én is nekik, mert szemezgettunk :$

nekem a kocsma nagyon tetszett, csocsóztunk, meg ITTAM. Ugyanis kiderult ö nem iszik. Pedig elötte direkt megkérdeztem hogy ihat e alkoholt és igent mondott. -.-

21:00 fele kezdtem látni hogy unatkozik, mondom 'menjunk'.

Mikor kimentunk azt mondta, már alig várta hogy kikeruljön onnan.

...

A kínos csendekröl nem is beszélve. Én próbáltam megtörni a jeget, egy csomót kérdeztem, de ö alig..

A testi kontakt annyi volt, hogy elején meg végén megölelt..


HELP!

ÉN RONTOTTAM EL VALAMIT, VAGY Ö A GYÁRI HIBÁS??


16/F



2013. okt. 19. 09:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Első randi ,kocsmában? Mond te megvagy húzatva.....?
2013. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Cukrászdában voltunk (mint írtam nem kért semmit) aztán egy-egy coke kíséretében leultunk egy padra beszélgetni.

Amiböl csak kínos csend lett.

Ezt megunva vittem a kocsmába (ami nem az a lepukkant falusi pub féle) :D

2013. okt. 19. 09:45
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem vagy normális, hogy kocsmába vitted

2. Szemezgettél a barátaival... észnél vagy?

3. Fantáziátlan vagy

4. Simán nem is illetek össze, nekem úgy tűnik

5. 16 évesen kocsmában INNI??????????????

2013. okt. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Miután a romantikus padon egymással szembe ulve beszélgetés csödöt mondott.

Meg a cukrászda is, mert Ö nem kért semmit.

A város meg ki volt halva, bowlingra nincs lehetöség, és egy rendes mozi sincs helyben.

2013. okt. 19. 10:01
 5/19 A kérdező kommentje:
Meg mint írtam ö beszélgetés alatt szinte semmit nem kérdezett, csak ult és a földet nézte xd
2013. okt. 19. 10:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak izgult es amiutan eszrevette, hogy szemezgettel a baratnoivel mar nem is volt kedve tovabb huzni a dolgokat. Lehet, hogy o visszahuzodobb, csondesebb lany es nem egy olyan fiut akar aki iszik es szemezget a baratnoivel. Szerintem nem illettek ossze.
2013. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bunkó vagy haver
2013. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a baj?

Összefoglalva az, hogy csak magaddal törődtél, vele egy kicsit sem. Csak adni akartad a nagylegényt, közben meg tojtál rá nagy ívben.


Részletesebben:

1. Kapásból kocsmába viszed 16 évesen a csajt.

2. Randi címén talán se nem enni, se nem vedelni nem akart. Lehet, hogy neked a randi azt jelenti, hogy zabálsz meg vedelsz, de tudomásul kéne venned, hogy egy értelmes lánynak nem ezt jelenti.

3. Ismét elvitted egy kocsmába, ahol elkezdtél szemezni a barátnőivel. Ha még eddig nem vágtad el magad nála, itt végleg megtetted.

4. Ismét csak magaddal törődtél, egyáltalán nem foglalkoztál vele, hogy ő élvezi-e, csak azzal törődtél, hogy vedelhess, meg csocsózhass. Ami inkább való egy züllött haveri bebаszáshoz, mint egy randihoz.


A kínos csend meg nem azt jelenti, hogy akkor irány kocsmázni. A romantika szó mond neked valamit?


Igen, te rontottál el "valamit". Nem ő a gyári hibás, hanem te.


(Tudom, most majd megpróbálsz valami gagyi magyarázatot találni mindegyik felhozott problémára, de hidd el, hiába. Inkább vonnád le a tanulságot a történtekből ahelyett, hogy csak mosnád a kezeidet.)

2013. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Akkor majd a barátnöjét fogom elhívni :$

köszi a segítséget! :)

2013. okt. 20. 08:02
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha vele is ugyanezeket a helyeket járod be, nála se lesz nagyobb sikered.
2013. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!