Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki olvassa, kérem adjon...

Fame17 kérdése:

Aki olvassa, kérem adjon tanácsot!? Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Mostoha apám kérdezte tőlem hogy kell e pénz mert akkor menjek el vele dolgozni. Szabadtéri munka volt és precízen kellet volna dolgozni.Így mondtam h nem de lemegyek mert muszáj mert ha nem mennék el veszekedés lenne. Azt mondta h ne menjek, ilyen hozzá állással meg végkép ne. Így mikor mostoha apám elment anyám elkezdett megverni mert hogy majd a mostoha apám ő vele fog veszekedni amiért ilyen vagyok. Aztán kistesóm közém és anyám közé állt hogy engem ne verjen de anyám oda ütött neki és arrébb lökte. Fél éve derült ki hogy biszexuális vagyok . Akkor egy hétig vertek folyamatosan mígnem pszihológushoz nem kerültem. Már 1 hete nem kell járnom. Mostoha apám teljesen le vette rólam a kezét már anyám is azt mondta hogy főtt kaját kapok iskolakezdésre meg kapok füzeteket megy egy tollat.Folyamatosan a homoszexuális csúnyább szavával jellemez engem. Mondtam neki így fél év után hogy megyek rendes apámékhoz. De ő nem engedett el. Azt mondta majd ha idén be töltöm a 18at után oda megyek ahova akarok. Teljesen össze vagyok zavarodva nem tudom mit tegyek. Kérem aki olvassa ezt segítsen!

17 éves fiú vagyok!



2013. aug. 6. 20:51
1 2
 1/12 Ázott padlizsán válasza:
Szia. Egy szülő részéről nagyon nem normális dolog, hogy így viselkedik a gyerekével. Szerintem ha van rá mód, valahogy lépj kapcsolatba apukáddal, és mondd el neki, hogy mit csinálnak veled otthon. Ha ő sem tud segíteni (mert esetleg további veszekedés lenne belőle, vagy még nagyobb gond), akkor szerintem a rendőrség is megér egy próbát, bár nem tudom, ők mennyire foglalkoznának a dologgal.
2013. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Én is 17 éves biszexuális fiú vagyok, viszont ezt nem mondtam el a szüleimnek, mi közül hozzá? Semmi. De ha elmondtam volna sem lett volna ilyen, és ez nem is normális. Hogy derült ki egyébként hogy bi vagy?
2013. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj a gyamhatosaghoz!
2013. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Apudal vedd fel a kapcsolatot és mondj el neki mindent hogy mit csinálnak veled és miért esetleg rendörség de az látlelet meg ilyenek és ezt egy dolog miatt nem ajánlom akkor ha a kistesod a féltestvéred csak mert akkor őt esetleg nagyszülőkhöz helyeznék de 18 éves korodban gyámságot vállalhatsz érte ezt azért hozom fel mert ha veled is viselkednek a tesódal is meg eshetnek ugyanez. És mivel pszichológushoz jártál én megerősítenem hogy benned semmi hiba nincs az ilyen nem való anyának ez nem a te hibád :) Kitartás!
2013. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 S3l3jt válasza:
18%

Itt a szeretetről van szó.

Szüleid elváltak. Kialakult benned egy vágy, hogy jobban figyeljenek rád. Ez vezetett a szexuális érdeklődésed bővüléséhez is. Van megoldás.

Neked kell lépni, változni. Akarj a szüleidnek megfelelni.

Ők nem ellenségeid. Tiszteld azt, hogy egy nevelőapa dolgozik rád, sőt felajánlott neked előrelépést.

Ez bizony ÉRTÉK a mai önző világban. Édesanyád erőszakos reakciója egy jel.. SZERET téged és kiborult. Minden szülő ha komolyan aggódik, így reagál. A történetednek sok oldala van, ami esetleg naponta változhat. Rajtad áll, hogy elfogadod mások szeretetét, vagy követed az önző életutat. Amit e világ tanít nekünk.

2013. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem azért, hogy a döntésed ellen beszéljek, de egyáltalán nem biztos, hogy biszexuális vagy. Sokan csak azt hiszik, hogy melegek, de kiderülhet, hogy közük nincs a melegséghez. Kutatások bebizonyították, hogy az ilyen identitászavarok között általában rossz apa, vagy anyakép húzódik. És hát neked nincs valami jó családod és valószínű, hiányzik az apukád. Szerintem fogd meg a cócmókod és menj el köszönés nélkül apukádhoz, ha meg haza akarnak vitetni a rendőrséggel, akkor ki lehet tálalni, hogy mit művelnek veletek otthon. A helyedben a tesómat is vinném. És ne felejts el látleletet csináltatni, hogy legyen bizonyítékod arra, hogy milyen rossz körülmények vannak nálatok. Egyébként az ilyen szülők megérdemelnék, hogy lecsukják őket...gyermekbántalmazásért miért nem jár börtön?
2013. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jár börtön.
2013. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha azért ver a szülőd, mert nem mész dolgozni, ott nincs szeretet és megértés, ami egy szülőnek feltétlen kötelessége. Ha folyton minősítgetnek, kérd ki magadnak, senkinek nincs joga erre. Ha nem tudsz szót érteni velük, keress más lehetőségeket. Beszélj a kistesóddal, ő hogy érzi magát, beszélj édesapáddal, mi a helyzet, mit szól hozzá.
2013. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Miert hagyod magad? 17 evesen azert mar kiallhatnal magadert. Vagy erosodj meg, hogy ne tudjanak tobbet bantani.

Amugy pedig az eletben nem feltetlenul kell funek fanak elmondani az identitasodat, egyreszrol a maganugyed, masfelol meg soha nem tudhatod mit valtasz ki a kornyezetedbol.

Minden esetre ne hagyd magad!

2013. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abba a korban vagy amikor még nem alakul(hatott)t ki tökéletesen nemileg melyik félhez tartozol.Nem írtad hogyan öltözködöl mik a szokásaid illetve mióta érzed magad másnak? Valakiről akkor mondhatjuk el,homoszexuális beállítottságú ha huzamosabb időn keresztül űzi ezt a tevékenységet! Feltételezem, talán még nem volt örömöd a lányoknál,de az is be fog következni amikor megérsz a nemi életre! A szüleidnek is kellene ezeket tudnia én úgy gondolom!!!! Számomra teljesen érthetetlen az is,ha valakivel egyszer közlik a másság érzését és emiatt verés a jutalom!!! Az is elgondolkoztat:vajon az édesapádnak mi a véleménye a másságról? Nem-e fogsz csöbörből-vödörbe kerülni?
2013. aug. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!