Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek melyik a "jó" hozzáállás? (ha van ilyen)

Figyelt kérdés

A kérdésem leginkább a 23-25 éves felnőttekről szól. Ti melyik kategóriába tartoztok/tartoztatok, szerintetek melyik az elfogadott hozzáállás, mit gondoltok a 2 világnézetről?


1, Tehát, adott egy 23-25 éves nő, akinek még mindig a bulizásról, pasikról szól az élete, minden hétvégén iszik, és céltalanul bolyong a világban. Nincs párkapcsolata, mert szerinte "válogatós", de igazából képtelen megállapodni és félti a szabadságát, (hogy azután nem tud ennyit bulizni, pasizni), és minden férfiban keresi a kifogásolnivalót. Legalább még 10 évig nem is akar változtatni az életvitelén, szülőkkel él, arról, hogy csekkeket kell feladni és felelősségteljesen élni, fogalma sincs.


2, Adott egy 23-25 éves nő, aki boldog párkapcsolatban él, megvan mindene (biztos partner, munka, lakás), már esküvőről, családról álmodik pár éven belül. Jár szórakozni, de ritkán, mert már nem érzi jól magát a "részegen tomboló tinik között", inkább tölti tartalmasan a párjával a szabadidejét, közös programok stb. Felelősségteljesen él, teljesen független a szülőktől.


2013. okt. 22. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Èn a második kategóriába tartozok, nekem ez a normális.

De aki az elsőbe, annak meg az. Vannak későn érő mberek, de nem kell leírni őket se, még van idejük megkomolyodni.

2013. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mindegyik jó, ha az illető boldog és másnak nem árt vele.


Az én életemben megvolt mind a két szakasz, egyiket sem tartom rossznak vagy jónak.

2013. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként egyértelmű a kérdésből, hogy szerinted a 2. a normális és az 1. elítélendő.
2013. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 intrepid ***** válasza:
100%
Én egy kicsit több vagyok mint 23 - 25, de azért leírom a gondolataim: nem vagyunk egyformák, nem leszünk érettek az érettségi megszerzésével. Van aki korán érik, van aki később. Lehet, aki kibulizza magát fiatalon, jobb családanya lesz, mint aki 17 évesen szül egy gyereket, 30 évesen meg nekiáll bepótolni, amit kihagyott fiatalon.
2013. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én a 2. kategóriába tartozom, de szerintem is indokolatlanul lehúzod az első kategóriát.

Így javítanám:


*Adott egy 23-25 éves nő, akinek a bulizásról, pasikról szól az élete, minden hétvégén szórakozik, és bolyong a világban. Nincs párkapcsolata, mert szórakozna még, és minden férfiban keresi a kifogásolnivalót. Legalább még 10 évig nem is akar változtatni az életvitelén, szülőkkel él/egyedül él (!). A gondokkal nem nagyon foglalkozik, inkább csak élvezi az életet.

2013. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is második kategóriás vagyok. Nekem ez a normális. De aki az elsőbe tartozik az általában nem vallja be hogy ő oda tartozik.
2013. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A 2-est szeretnéd a jó hozzáállásnak, ugye? :) Persze, első olvasásra ez hangzik a szebben, de ez csak a látszat.

Pedig nincs ilyen, hogy jó hozzáállás.

Vannak olyan emberek, akik korábban kezdenek el családban gondolkozni, korábban kinőnek a bulizós korszakból, vagy eleve más típusúak.

Vannak olyanok, akik később találnak párt, tovább szeretnék megtartani a szabadságukat, esetleg még a bulikat is szeretik.

Nem vagyunk egyformák.


Én speciel inkább az első típusba tartoztam ilyen idős koromban: a szüleimmel éltem, imádtam bulizni, hétvégenként ittam és nem volt komoly kapcsolatom, mert túl válogatós voltam, nem értem be kevesebbel az igényeimnél. Mondjuk én ezzel együtt keményen dolgoztam és pláne nem okozott gondot egy csekk feladása. :D

29 évesen találtam meg az életem párját, akivel összeházasodtunk, a saját lakásunkban lakunk, ritkán járunk szórakozni, a szabadidőnket szinte mindig együtt töltjük, és el sem tudnék képzelni boldogabb kapcsolatot a miénknél.

Nem hinném, hogy ezzel az élettel bármi baj lenne attól, hogy 23-25 évesen még javában szórakoztam és eszemben sem volt családról álmodozni.

2013. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy nem csak ez a két kategória van.

Mondok egy harmadikat. Adott egy 25 éves nő, akinek boldog párkapcsolata van és gyereke. Nem jár el bulizni, mert kisgyerek mellett nem teheti meg, viszont már nagyon vágyik rá, és ő is szeretné jól kitombolni magát, kicsit kiereszteni a gőzt. A párjával sem jut túl sok idő a tartalmas szórakozásra, mert a kisgyerek elveszi minden energiájukat, de szeretnének kimozdulni, ha a gyerkőc kicsit nagyobb lesz. Szóval ilyen is van, meg lehe

2013. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
...meg lehet, hogy még további kategóriák. Mindenkinek más a jó, nem lehet elítélni senkit. Vagy épp nem jó, de adott egy helyzet, és ez van. Ne értsetek félre, a kisgyereknél nincs nagyobb öröm, de nagyon fárasztó. :)
2013. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Számomra is a 2.-k lenne normális.

Viszont lehet jobb,ha valaki most szórakozza ki magát, és nem akkor,amikor már komoly kapcsolatban van.

2013. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!