Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányotoknak engednétek...

15 éves lányotoknak engednétek, hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyi még,hogy a lányotok kilencedikes okos,érett a fiú pedig tizenkettedikes.
2013. okt. 22. 15:46
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Könnyen beszélek amíg nincs ekkora lányom :), de így azt mondom: Persze, hogy engedném; egy gimnazistának már nem lehet és nem is szabad megtiltani, hogy "járjon" valakivel. Ez ebben a korban tök természetes. Az egyetlen amit tehetsz, hogy biztosítod róla, hogy megbízhat benned, bemutathatja a fiút, stb-stb. és ha okos lány, nem fog semmi "butaságot" csinálni.
2013. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Persze, de az addigi "szabályokat" ugyanúgy be kellene tartania.

Hétköznap X időre otthon, hétvégén X+ időre, tanulás rovására nem mehet, csak az otthoni feladatokat nem elhanyagolva...stb. Nem engedhetne meg magának többet csak attól, hogy barátja lett.

(Láttam már erre példát, hogy valaki az idősebb pasijára hivatkozva követelt volna "más bánásmódot".)


Természetesen félteném a tizenkettedikes (18 éves?) széptevőtől. Jobban, mint egy korabelitől. Mivel egy 18 éves még ugyanolyan éretlen és megbízhatatlan (óvszerhasználat), nagyobb az igénye, alapnak érzi, hogy megkapja.

Remélném, hogy a lányomnak van esze és nem a semmiért beszéltem éveken keresztül a megfelelő védekezésről..stb.

2013. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Persze,nekem is engedték a szüleim bizonyos szabályok mellett.azóta is együtt vagyunk és elvett feleségül.én 27éves múltam, ő31 múlt
2013. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

igen enegdném, bár nincs ekkora lányom.


Úgy gondolom, ha nem engedett, attól még lesz barátja, hisz megtiltani úgysem tudod. Úgyhogy inkább legyél a bizalmasa és amit előttem is írtak, a szabályaitok maradjanak. A fiú miatt ne elygen se szigorúbb, se lazább

2013. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtiltod, akkor is lesz barátja, csak titokban. Semmire se mész a tiltással.
2013. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!