Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 13 éves lányotokn...

Engednétek a 13 éves lányotoknak hogy 17 éves barátja legyen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Hogyne. Feltéve, ha az a barát egy plüss mackó, és még a 4 évvel idősebb nővére kapta a születésekor....
2013. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem dehogy is.
2013. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány anyukája

Gondolhatjátok,mennyire rajongtam a dologért...

2013. okt. 22. 21:08
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem! Nagyon nem orulnek...
2013. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit mondjak a lányomnak? Miután elment a fiú próbáltam vele beszélni,de csak megsértődött
2013. okt. 22. 21:14
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
13 eves lany vagyok, a baratom nemsokara 18. Nekem nem tiltottak a szuleim es hiaba is tiltottak volna :) Fel eve vagyunk egyutt, csaladom szereti es tenyleg nagyon jo vele egyutt lenni. Sot osszeszedett, szet voltam esve lelkileg, tanulas rosszul ment, igazabol o motival engem. Es mellesleg kinezet alapjan o sem valami nyugtato. hosszu fekete haj, igazi rockerkulso, mondjuk talan ruhaban annyira nem, cigizik, neha iszik, de a szuleimnel bebizonyitotta h ertelmes es kedvelik. Ha meg tiltva lettem volna ugyis talaltam volna egy kiskaput. Persze beszelj a lanyoddal arrol hogy lehetnek hatso szandekai, de nem a rosszat kell mindig latni egy idosebben. Adj egy eselyt a fiunak, beszelgess vele. Lehet hogy a vegen aranyos lesz es szinpatikus. Meg ismerned kell a lanyodat annyira, hogy tudd, hogy hogyan fog fel egy kapcsolatot, miert jar valakivel. Mert ha mondjuk menosegbol akkor nem kene hagyni
2013. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 13-eves lany.

Nagyon irtam volna...nagyon...

De inkabb visszafogom magam es nem mondok semmit.... . .

2013. okt. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Valahogy ereztem, hogy belem akarnak majd kotni, de uzenem hogy felesleges. Csak egymast idegesitenenk fel vele es azt gondoltan, hogy a korom miatt nem gyozok meg senkit.
2013. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ha szülő lennék nem engedném, csak szabályok mellett. Mert az egyik osztálytársnőm szintén 13 éves és két hete feküdt le a pasijával aki 16. A fél suli erről beszél de őt nem zavarja sőt még néha örül is neki ha leribizik(hogy miért az nem tudom, valszeg büszke rá) az anyja nem tud róla h szexszelnek, mert mindent elhisz a lányának, aki azt mondja neki h még nem is csókolóztak. De ez az ő dolga.

A lényeg h egy 16-17-18 éves fiú már nem csak kézenfogva akar sétálgatni a barátnőjével,akkor is ha az cs 13 éves.

De szerintem ha megbeszéled vele, h ne sexszeljen az nem biztos h nem is fog. Inkább beszélj neki a védekezésről, és h csak azt engedje meg a fiúnak amit ő is akar(testileg) és h inkább a szobályában csinálják mint egy parkban.

Igazából az lenne a legjobb ha nem járnának, de ha megtiltod nekik akkor is találkozni fognak és együtt lesznek cs te nem fogsz tudni róla.

13L

Ui.: mielőtt bárki is bármit mondana,h 13 évesen hozzászólok a témához, vagy h én is ezt csinálom, akkor elmondom h NEM cs sok ismerősöm van akik ezt csinálják és látom

2013. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!