Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van Magyarországon kifejezette...

Van Magyarországon kifejezetten polyamory társkereső? Netes vagy közvetítő iroda, az mindegy.

Figyelt kérdés
társkereső, polyamoria, polyamory, kerítőnő, társközvetítő

2013. okt. 28. 07:52
1 2
 1/17 SzilKa ***** válasza:
77%
Szerintem nincs, nem annyira elfogadott nálunk, ha jól tudom. Régen olvastam egy blogot, ahol így kerestek valakit, de azon kívül nem találkoztam még ilyesmivel.
2013. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ehhez nem kell mások elfogadása, nem érinti őket. Egyéb, speciálisabb, pl. perverz dolgok is vannak - pl. társkereső kifejezetten félrelépőknek -, amikre van társkereső szolgáltatás.
2013. okt. 28. 09:28
 3/17 SzilKa ***** válasza:
68%
Úgy értem, hogy mivel sokan ódzkodnak a poliamoritól, kevésbé van rá igény is. Persze lehet, hogy tévedek. A félrelépés sokkal inkább tömegigény, bármennyire is tartják etikátlannak.
2013. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
ha csak a társközvetítőt nézem, szerintem tömeges igény lenne rá, mert tömegek nem találnak társat. én is örülnék pl ha valaki helyettem, chatelne, mert már az is idegesít a sok idiótát szűrni, meg hasonló és addig is elment egy nagycsomó felesleges idő.
2013. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Ezt tarskereson nem találod az mas! Az edesharmas! A poliamor azt jelenti, hogy nem egy hanem tobb embert szerethetsz, többe lehetsz szerelmes úgy, hogy nem kell hazudozod, hanem mindenki elfogadja, hogy a másik másba is szerelmes. Nincs kisajátítás! Nem nyitott kapcsolat, csak a primitívek hiszik a kettőről ugyanazt. Ezt nem a kerdezore ertem, csak vannak akiknek fogalmuk sincs az egészről, aztán osztják az észt. A poliamor kapcsolathoz kell, hogy legyen egy meglevő kapcsolatod. Nem harmadikat kerestek, hanem ha betoppan valamelyik félnek a szerelem úgy, feléd se múlt el, vagy neked fele se múlt el, viszont van egy harmadik akibe beleszerettel, akkor ebbe a kapcsolatból nem kell kilepned. A poliamor nem szexuális kifejezés, érzelmi.
2015. jan. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5: De úgy is lehetsz poli, ha születésedtől fogva érzed, hogy neked nem egy szerelmi kapcsolat kell, hanem több.

Vagy ha azt érzed, hogy szeretnéd, hogy a kedvesednek legyen több kedvese, mert hiányérzeted van máskülönben.

Én ilyen vagyok.

Erre gondoltam.

:)

2015. jan. 18. 04:09
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

A polyamoria a feminizmus legfelsőbb fokozata. Az elhízott, ostoba ballibák több férfival dugatják magukat - mert nekkik ez kijár.

A sok feminista, autista vegán papucs pedig élvezi, hogy más is dugja a nőjét.

2018. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7: Hát egyrészt amit leírtál, az nem szerelmi kapcsolat.

Másrészt mivel a szó nem jelöli ki, hogy a többszerelmű ember az férfi vagy nő, ezért férfiak is vannak, akik több nőbe szerelmesek.

2018. jan. 27. 00:58
 9/17 anonim ***** válasza:
13%

A polyamoryt egy nővel és több férfival reklámozzák. A destruktív, alantas női ösztönvilágról van szó tehát. Arról a női ösztönvilágról, mely arabokkal és négerekkel akar kéjelegni.


[link]

2018. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Polyamoryt kedvelő pasik nincsenek.

A poliamoria lényege, hogy egy nő minél több férfit használjon ki, anélkül hogy dugjon velük. Vannak férfiak, akiket a poliamorózus nő dugásra tart. És vannak olyan férfiak, akiket a poliamorózus nő lelki szemetesládának használ, de nem dug velük.

2018. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!