Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van Magyarországon kifejezette...

Van Magyarországon kifejezetten polyamory társkereső? Netes vagy közvetítő iroda, az mindegy.

Figyelt kérdés
társkereső, polyamoria, polyamory, kerítőnő, társközvetítő

2013. okt. 28. 07:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9: Pedig a többszerelműségre 2 elnevezés is van, az egyik a többnejűség, a másik a többférjűség, és pont hogy a többnejűség az elterjedtebb ebben a században ezen a bolygón.
2018. jan. 27. 14:18
 12/17 Aeneas válasza:
Találtál azóta poliamor társkeresőt? Engem is érdekel.
2019. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne. Külföldön igen, itthon kizárólag ilyen tamatikájú társkeresőről nem hallottam.

De mivel a poli társkeresés szerintem pont ugyanolyan mint a mono, és előbbi nagyon kevés embert érint, egy ideig nem is lesz.


Vannak közösségi oldalaik, és közös programokat szerveznek néha. Oda érdemes benézni...

2020. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

12: Nem találtam, de nem is kerestem.

13: Külföldi poli társkereső van? Neten? Hol?

Közösségi oldalak? Melyek?

2020. nov. 13. 04:57
 15/17 anonim ***** válasza:

Van igen.

nonmono.hu


[link]

2020. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Közösségek:

[link]

[link]


Magyar közösségi oldalak:

[link]

[link]


Magyar poli társkereső:

[link]


Külföldi (csak néhányat kiemelve):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Vuk-91 ***** válasza:

Többszerelműségben érdekelt biszexuális férfiként csalódok, hogy egyesek tagadják, hogy mi, poly-férfiak léteznénk. Ami meglep, hiszen mégiscsak a férfiakról van szó! Amit én tapasztalok, az valahogy nagyon nem teszi valószínűvé, hogy legalább egy maroknyi férfi nem gondolt volna arra, hogy többszerelműek legyenek, főleg azután, hogy más férfiaknál látom, hogy megcsalják a barátnőjüket, feleségüket, többet járnak bordélyházakba, többször hagyják ott családjaikat valami "vonzóbb" bimbóért, és aránylag többnyire vétkesek abban is, hogy a másik nemet tárgyként vagy cselédként, nem pedig élő, lélegző, gondolkozó személyként kezelik.


Viszont örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen magyar személy, aki ennek esélyt ad.

2021. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!