Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenkinek van egy rossz és...

Mindenkinek van egy rossz és egy jó nagymamája?

Figyelt kérdés
Vagy legalabb olyan , akit jobban szeret?
2013. okt. 28. 08:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindkét nagymamám jó (volt). Ma már az egyikük él csak. :(
2013. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két mamám "jó" :) Nagyon szeretem őket, mindig mesélnek valamit. Az egyik viccesebb fajta, mindig érdekes sztorikat mesél és nagyon jól elő tudja adni. Soha nem panaszkodik és nagyon szereti az unokáit. A másikkal mindig komoly témákról beszélgetünk, segítőkész és egy bensőséges viszony alakult ki közöttünk az évek alatt. Minél idősebb leszek, annál inkább jövök rá, hogy már nem sokáig élvezhetem a nagyszülői törődést, így próbálok nekik mindenben segíteni és ha lehet akkor hetente egyszer találkozni velük.
2013. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 pensacola válasza:
nekem mind kettőt meg ette a farkas
2013. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem,akkor még is csak van akinek mind a kettő jó.De azért még mindig azok vannak többségben akiknek az egyik jó a másik meg nem.:D
2013. okt. 29. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!