Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti miben találtátok meg...

Ti miben találtátok meg önmagatokat?

Figyelt kérdés

Minden embernek kell valami; szüksége van valamire amiben kiteljesedhet. Ez az a dolog ami boldoggá tesz, ami motivál, hogy reggelente felkelj és képes vagy miatta végigcsinálni a napot. Persze, felnőtteknek nyilván a család. (El sem tudok képzelni motiválóbb erőt egy szülő számára, mint a gyerekei...) stb. (Jajj, ezt nehogy bárki is sztereotípiának vegye, én azt hiszem csak szörnyen romantikus jellem vagyok...) A lényeg körülbelül annyi, hogy én most tinédzser lennék vagy mi a fene. Szóval csupa nagy betűkkel TINÉDZSER és egyszerűen nem találom a helyem a világban. Nincs motivációm, és a céljaim is eléggé ködösek még...

A barátnőim pasiznak, de ez engem egyáltalán nem mozgat. Soha nem voltam még szerelmes, és őszintén el se tudom képzelni mit kezdenék egy pasival. (Annak ellenére, hogy a fentebb említett barátnők, már lerajzolták, sőt, még el is bábozták nekem...)

Volt egyszer egy barátom, csak úgy próbaképp. Ő nagyon szeretett engem, és mindenki szerint egy igazi álompasi volt, de én nem találtam benne semmi érdekeset. Gondolom nem is kell leírnom elég gyorsan vége lett.

Hobbim nem igazán van. Igyekszem minden iránt érdeklődni, és mindig van egy lelkes időszak, amikor azt mondom "igen, ez lesz az én utam"; de aztán telnek a hetek és előbb-vagy utóbb minden lecseng.

Tanulás nélkül is kitűnőek a jegyeim, szóval ezzel se igazán tudom elfoglalni magam.

Eddig fogyókúráztam, de most már azt is abbahagytam. Orvosi tanácsra, meg mert már ez se nagyon jelentett kihívást...


Mit csináljak? Ti miben tudtok kiteljesedni nap

mint nap?


[Nagyon köszönöm, ha végig olvastad.]


2013. okt. 28. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"3. vagyok. 9-es válaszoló, nem hittem volna, hogy van még valaki ugyanilyen helyzetben, mint én. Iszonyatos állapot!"


Ráadásul én is fiatal vagyok, 20-as éveim elején járok. Szépen elherdáljuk a fiatalságunkat...

2013. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"2-es miért gondolod, hogy esélytelen?"

Nem esélytelen, hanem kipróbálni esélytelen, mert nem engedik és kész.

2013. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 CaptainObvious válasza:

Neked valami olyan hobbi kell, ami változatos, és amiben fejlődni lehet. Nem árt az sem, ha van kitől tanulni. Gondoltál már a fotózásra vagy a videózásra?

Én operatőrként rengeteg színvonalas rendezvényen dolgoztam már, de még a legunalmasabbak is élvezhetőbbek, ha Neked kell megörökíteni, legyen szó álló- vagy mozgóképről.

Fejlettebb településeken vannak fotósklubok, esetleg szakkörök, művházakban, könyvtárakban, iskolákban. Az a jó, ha valaki segít elindulni, megmutatja, az alapokat. Ha szakkör nincs, megteszi egy rokon vagy ismerős is. A neten is vannak hasznos infók, és tanfolyamokat is lehet találni.

Ha nem műszaki ember lennék, még érdekelne a tánc és a zene is, de nekem sincs mindenre időm.

2013. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-es űrhajósnak bárki mehet, csak pénz kell és ki kell állni 10 próbát. Miért ne engednék?! Először inkább nézz utána, aztán okoskodj.
2013. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ecsém, az hol kipróbálás, ha rengeteg pénz és idő belekóstolni valamibe, ami nem az űrhajózás? Tudod, könnyített kiképzést kapsz és szabadesést repülőn. Rengeteget tudsz erről, látom! Mit kell önérzeteskedni? Gondolkozol, rájössz. Az űrhajózás nem hobbi, próbáld megérteni! Ez az! Menni fog!
2013. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!