Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogyan találtátok meg...

Ti hogyan találtátok meg önmagatokat?

Figyelt kérdés
Találtatok valamilyen hobbit, amiben kiteljesedtetek? vagy mi csináltok, ami miatt teljesebbnek éreztétek az életeteket?
2012. júl. 5. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok örömöt okoz nekem a sütés, és értékesebbnek is érzem tőle magam. Nagyon sokat számít, hogy van, aki megkóstolja azt, amit készítek, és nagyon sok pozitív visszajelzést kapok tőlük.

A másik, amitől teljes vagyok, az a férjem. Vele érzem azt, hogy elég csak gondolnom valamire, és ő kitalálja. Hatalmas mértékű telepátia megy nálunk.

Ami még jó az életemben: az a háziállatkám. Az ő boldogsága azt jelenti, hogy valamit nagyon jól csinálok. :)

2012. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Van több hobbim, rendszeresen sportolok. Ezektől van magabiztosságom, önbecsülésem, naponta meggyőződhetek arról, hogy amit eddig nem tudtam megcsinálni, most igenis képes vagyok rá! Legyen az főzés, futás vagy takarítás. Felelősséget vállalok vkiért vagy vmiért, legyen az egy háziállat vagy egy tő paradicsom. Belül kell megtalálnod magad, az apróságokban, ne a nagy dolgokat keresd!
2012. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A jól elvégzett munka (magán, munkahelyi) is tökéletes elégedettséggel tölt el. Fontos amit csinálok, szükség van rám.
2012. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Elvégeztem egy sulit, ami tetszett, sokat olvasok, amit nagyon szeretek és kézműveskedek, amikkel fenn vagyok meskán és facebook-on. Az ott kapott visszajelzések pedig nagyon jól esnek.
2012. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok különböző dolgot csinálva, egye inkább megtanulom magam (az ízlésem, a képességeim, a preferenciám,a gyengeségeim).

Nekem még mindig sokat kell tanulnom ez ügyben, de csinálom :)

2012. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
én, mint az első válaszoló, szintén szeretek sütni + művészi tevékenységeket csinálni(rajzolni, zenélni, ékszereket készíteni). kirándulni, úszni is szeretek. amikor ezeket csinálom akkor boldog vagyok.
2012. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem is a hobbi (éneklés).

+ Olvass Feldmár Andrást, sokat segít.

2012. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Egy évre kimentem Angliába nyelvet gyakorolni, az a 12 hónap felért egy önismereti tréninggel! Rájöttem, hogy nem olyan fekete-fehér a világ, ahogy a szüleim látják és velem is láttatták, hogy mi mindennek lehet örülni (pl. egy szelet Tibi trüffel csokinak, amit ajándékba hoztak), és ott tanultam meg, hogy a rajzolás, festés nem feltétlenül csak gyerekeknek való hobbi.
2012. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
a barátaimmal. olyanokat éltem át velük, hogy közben magamon is sokszor ledöbbentem. egyébként az éneklés és a novellaírás tud nagyon lenyugtatni, de itt nem megtalálom magam, csak kifejezem :)
2012. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. egytől egyig mind nagyon hasznos!


tényleg nem szabad nagy dolgokat akarni, hanem az apróságokban is meg kell látni a szépséget. és ehhez kéne nekem is hozzászokni. mert addig nem leszek boldog.

2012. júl. 5. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!