Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is az Éjjel-Nappal...

Szerintetek is az Éjjel-Nappal Budapest a legjobb dolog a világon?

Figyelt kérdés
Zsófi most oltotta le Kristófot. Bárcsak a valóság is ilyen igazságos lenne:)

2013. okt. 28. 20:35
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
38%

" Mi az az Éjjel-Nappal Budapest?


Komolyan kérdezem, nem nézek tévét, mert szinte csak szenny van benne."


Akkor miért érdekel?

Annyira szánalmas, amikor a TV-t nem nézők előadják a tudatlant. Nem tudom mit vártok ettől, hogy ti lesztek a kommentelők között a "fa$za janik", mert ti nem néztek ilyen szennyt? :D

Gyanítom, hogy a te kérdésed is költői, és nem a műsor részletes bemutatását várod épp tűkön ülve :)

2013. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 21-es.


Igazán kedves a véleményed, de nagyon mellélőttél.

A kérdező feltett egy kérdést, amire én egy másik kérdéssel reagáltam. Abszolút nem érdekel, hogy "fa**a jani"-nak gondol-e itt bárki, vagy sem. Időközben utánanéztem ennek a csodának, és nem tévedtem...ez valóban szenny.


További szép estét!

2013. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
10%

pffff

időközben utánanéztél...:)

na ne nevettesd már magad, sztem te minden este azt nézed, oszt utána it tosztod az észt, h milyen rossz a mai fiataloknak.

2013. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 23, nekem is hasonló a véleményem a műsóról, min az előttem szólónak, és soha egyetlen egy adást nem néztem végig. Éppen elég volt az, amit véletlenül láttam belőle.
2013. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Nahát, milyen elírást csináltam: "műsóról", mű show :D
2013. okt. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha Pesten ilyen az élet, inkább maradok vidéken paraszt :D
2013. okt. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek is az Éjjel-Nappal Budapest a legjobb dolog a világon?"


Háááát, szerintem a dugás.

De persze még jó a gyerekeimmel kirándulni, velük játszani, zenét hallgatni, a barátokkal ökörködni, jókat enni, utazni, tengerparton kagylókat gyűjteni, jógázni... Annyi minden van, ami jobb, ha pedig a tévé (illetve a net, mert csak ott tudok magyar tévét nézni) elé kerülők, akkor is van ezer másik izgalmasabb műsor.

2013. okt. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

"A kérdező feltett egy kérdést, amire én egy másik kérdéssel reagáltam."


Ilyet amúgy nem szabad csinálni, te kis szabályszegő. Amúgy jogos, amit a másik válaszoló felvetett...aki nem néz tévét, azt miért érdekli ez? Úgyis csak egy szenny. Akkor meg minek osztod itt az észt? Egyébként lefogadom, hogy te is nézed, csak tagadod, mint az emberek jó nagy része:P Én azt vettem észre, hogy egy csomóan néznek szenny műsorokat, de mindenki tagadja. De amikor oltani kell, akkor érdekes módon mindig tudják, hogy miről van szó:D És ehhez nem elég egyszer megnézni, mert mindig azzal jönnek, hogy csak egyszer látták.:P Ja, persze, azért vágják, hogy ki kicsoda:D Én még egy hét után se nagyon tudtam az össze szereplő nevét, ehhez sokat kell nézni, úgyhogy lebuktatok, emberek:D

2013. okt. 29. 10:09
 29/47 A kérdező kommentje:
Én a szereplők közül a Kristófot utálom a legjobban, de azért jó nézni, amikor megszívja:) Ezért szeretem ezt a sorozatot, mindig győz az igazság. Bárcsak az élet is ilyen lenne. Szerintem nem véletlenül nézik ennyien.
2013. okt. 29. 10:10
 30/47 anonim ***** válasza:
A legelején néztem és őszintén szólva tetszett is ( mondjuk annyira nem hogy az legyen számomra a legjobb dolog a világon ) de aztán jött egy olyan hosszú része a sorozatnak amikor szétesett az egész csapat, mindenki üvöltözött, veszekedett mindenkivel és az amúgy is elég durva szexuális élet még durvább lett akkor abbahagytam és a mai napig sem kezdtem el újra nézni és nem is hiányzik.
2013. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!