Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ezek mit szívtak?...

Szerintetek ezek mit szívtak? Vajon adnak belőle nekem is?

Figyelt kérdés

[link]


Nézzétek már milyen városokat utasított maga mögé... Hülyék ezek? Vagy bedrogoztak? Esetleg orbitális összegű lefizetés áll a háttérben?


Jártak ezek a blahán, keletinél, egész 8. 10. kerületben, Kispesten, Csepelen, vagy igazából bárhol a rakpart környékén kívül???


Sztem ezek is olyan hülye állatok mint a külföldi turisták h csak a belváros létezik nekik, lónak a fa szát nem tudnak, hogy mi zajlik itt.


Legklasszabb város is Budapest? A 80-90 ezres fizetések, vagy a rohadt szemét politikusok és az iszonyatos korrupció miatt? Netán a nagyszerű törvények, igazságszolgáltatás? Hogy szabadlábon a gyilkosok? Fejünkre nőnek a kissebbségiek?



2013. okt. 16. 20:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott a rengeteg gyönyörű szép közút a rengeteg kátyújával! :)
2013. okt. 16. 20:54
 2/10 anonim ***** válasza:

Manapság már ki nem szív? Lehet, hogy toltak valamit a cikkírás előtt.


Viszont az is biztos, hogy kátyú meg egyéb problémák ide vagy oda, Budapest szíve igencsak hangulatos az éttermeivel, bárjaival, pubjaival, romkocsmáival. Ez a sokszínűség nem sok nagyvárosban található meg.


Jártam már pár országban, egészen messze is. Előtte sokszor hittem azt, hogy végre kiszabadulhatok innen, máshol sokkal jobb lesz. Hát többször tévedtem és megállapítottam magamban, hogy igenis büszkék lehetünk arra amink van.

2013. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, manapság már rengeteg dolog annyira furán működik, hogy szinte pont fordítva van a normalitáshoz képest. Pont ez miért lenne kivétel?
2013. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod hogy azért hsiztizel mert pár külföldinek tetszik a város építészetet, nem kéne mindenből hisztit kreálni.
2013. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy turista mindig máshogy lát egy helyet, mint egy helybéli. Ha te elmész egy városba, akkor téged az érdekel, hogy mennyi a fizetés és milyenek a politikusok? Na persze. Utazási magazin, ember, a hangsúly az első szón van.
2013. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra meg a legszebb. Na, most puffogj... :))

És köszi, nem szívtam semmit, mert a drog egészségtelen.

2013. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt a videót érdemes még megtekinteni, a rengeteg újgazdag, balliberális fiatal és a pénzes külföldiek számára ez jelenti Budapestet: http://www.youtube.com/watch?v=exYXYZqG_qo
2013. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

- Szép a város!

- Bunkó külföldi paraszt, mégis mit tudsz te rólunk?!


Annyira, de annyira magyar...

2013. okt. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örüljünk neki!!:) Én örülök is:)
2013. okt. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
@7: Mégis mit jelentsen? Ha te elutazol valahova, akkor téged a helyiek problémái izgatnak? Nem hinném. Itt töltik a szabadságukat, és jól akarják magukat érezni. Mi ezzel a gond szerinted?
2013. okt. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!