Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem ért meg engem...

Miért nem ért meg engem senki? Miért nem úgy trénnek a dolgok ahogy én azt eltervezem. eddig soha senki sem értett velem egyet.

Figyelt kérdés

most akkor komolyan be kell hódolnom a lányoknak, hogy ismerkedjenek velem.

komolyan engednem kell, hogy az legyen, az legyek amit ők akarnak.

és lemondva a durva, erőszakos, ellenszenves modoromról változzak át egy papuccsá!!!

ezt kell tennem ahhoz, hogy legyenek barátaim...és egy barátnőm?

vagy ha nem, akkor mit kellene tennem.

legyek közvetlenebb, nevessek, legyek boldog...

vagy netán kezdjek el barátkozni, de, hogy barátkozzak, hogy kell azt.

és a lányoknak mit kell mondani, hogy szimpatikus legyek nekik... nehogy már, én kezdjek el "bókolni"...ez abszurd!!!! én aztán NEM!!! kuncsorgok... kuncsorogjanak ők nekem!!!!


2012. ápr. 10. 15:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*történnek
2012. ápr. 10. 15:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Éppen ezért tartasz ott ahol vagy.
2012. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Mondd kérlek, hogy ez az itteni felfogás kifigurázása és ironiája, és nem a te hozzáállásod tényleg....


28/n

2012. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ilyen vagyok, amit fent leírtam.

meg még egy kicsi amit nem írtam, mert az hosszú.

2012. ápr. 10. 15:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Ejnye, ejnye, konyortelen szuz... ugye te csak provokator szeretnel lenni?!


Ha nem es mindez igaz, akkor baj van...

2012. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is magaddal kell jóban lenned. Állj pozitívan a dolgokhoz, hidd, hogy sikerülhet, amit szeretnél. A sikerélményektől talán több lesz az önbizalmad. Amúgy hány éves vagy?

Nem kell behódolnod senkinek. Csak viselkedj emberként, tiszteld a társaidat, cserébe ők is tisztelni fognak.

Nem tudom miért vagy ilyen negatív, de biztos van oka. Ezt rendezd magadban, és csak utána próbálj barátkozni. Remélem segítettem.

2012. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
19
2012. ápr. 10. 15:31
 8/12 anonim válasza:
Egyet értek az előző válaszíróval. Hiddel h nemcsak te gondolod ezt! Énis ilyen voltam egy darabig... Nemakartam senkinek semmit megcsinálni, a magam ura akartam lenni. Úgyéreztem senki sem szeret. Hagytam a francba az egészet, nemérdekelt semmi. Aztán végül kibékültem magammal, és előszöris ELFOGADTAM MAGAMAT, ÉS MINDENKIT. Megtanultam FELISMERNI A SZERETETET! Gndold át! Tiszteld a többieket, és ők is tisztelni fognak téged!! Próbálj meg optimista lenni! Tudom h nehéz, és azonnal nemis fog menni! Nekem kábé fél évig tartott! Reméllem h segítettem, és sok sikert kívánok!!
2012. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés és a szerelem, szex témakörben írt válaszaid alapján látom mi a baj veled.


Egy hülye tahó vagy, aki nem törödik senkivel és azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Nem is csodálkozom miért sértegetsz mindenkit itt is.

Így jártál, ha ilyen segfej módon viselkedsz akkor ne várj mást.

2012. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit te is elvársz. Ha szeretnéd, hogy barátkozzanak veled, neked is barátkoznod kell. Ha szeretnéd, hogy kedvesek legyenek veled, neked is kedvesnek kell lenned. Remélem érted a lényeget. Nem várhatod el a másiktól, hogy bókokat mondjon neked, ha te sem vagy képes kimondani egy kedves megjegyzést!
2012. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!