Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat kevésnek...

Miért érzem magamat kevésnek vagy miért érzem azt hogy el ba. M vagy ba. Om az életemet?

Figyelt kérdés
Szoktam nézelődni neten és úgy el nézem pláne a mai fiatalok szinte már mindenki járt külföldön facén is nézegetem hogy ki merre járt,vagy pl hogy hogyan élik az életüket bulik vagy munka vagy egyéb dolog és kicsit irigy szoktam lenni mert kevésnek érzem magamat mellettük hogy még nem jártam külföldön nem olyan pörgős az életem mint nekik nem jön össze olyan dolog ami másoknak.Tehát pár dolgot el képzeltem már csak sokat akar a szarka nem bírja a farka egy életben csak egy életem lehet de én már olyan sok dologban vagy helyzetben el képzeltem magamat hogy lehetnék ez vagy az élhetnék itt vagy ott,egyszóval kevésnek érzem magamat olyan érzésem van hogyha én még nem csináltam ezt vagy azt vagy nem jártam külföldön vagy valamiből ki maradtam úgy érzem hogy el ba.... az életemet.

2013. okt. 31. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre jó a Facebook, hogy bűntudatot, kisebbségi komplexust és hasonló lelki problémákat okozzon. Másra nem igazán... Ne higyj el mindent a Facebooknak, ott mindenki kamuzik, szépít, cicomáz, mert jobb színben akarja magát feltüntetni, többnek, jobbnak akarja magát láttatni, mint ami valójában. Te meg bedőlsz nekik, azt hiszed, az ő életük ilyen. Közben meg a nagy lótüdőt.


Ha így állsz a dologhoz, ennyire hiszékeny vagy, bedőlsz a Facebookra kiírt dolgoknak, akkor neked nem való a Facebook, mert nem tudod kezelni, használni, nem tudsz szűrni. Ne higyj el mindent, ne akarj olyan lenni mint ezek a Facebook-lakók. Állítom van olyan is, aki már legalább a tizedik külföldi nyaralását posztolja ki, közben meg még életében nem járt külföldön sosem.


Az meg, hogy Te még sosem voltál külföldön, az nem jelent semmit. Ha ezen meg a hülye fészbúkon keseregsz, akkor nem is fogsz sosem. Tegyél érte, hogy legyen majd lehetőséged kijutni külföldre, ha ez a vágyad. Ha tanulsz még, akkor tanulj a jobb jegyért, ha dolgozol akkor ne bulizz hanem gyűjtögess, apránként össze lehet rakni egy Osztrákiábavalóra, vagy horvát/olasz tengerparti útra. Képzelegni lehet, de ne éld bele túlságosan magad, főleg ne elérhetetlen dolgokba. Tanulj nyelvet, az amúgy is elengedhetetlen ahhoz, hogy külföldön élj, lakj, ha ez a vágyad. Tenni is kell érte, nem csak itt sírbókolni, hogy neked milyen rossz.

2013. nov. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vágyom én isten igazán külföldre se dolgozni se annyira nyaralni csak ez a mai világ rá erőlteti az emberekre a dolgot hogy mindig jobbat akar az ember ami van vagy ami másnak van,meg hogy más mit ért el meg ilyenek és ez szar érzés.Még ha tudom hogy az a tárgy pl ami van a másiknak nekem felesleges még akkor is akarja az ember.
2013. nov. 1. 02:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd :) Viszont az jó gondolat, hogy ráerőlteti a mai világ az emberre ezeket a dolgokat. Jó, hogy felismered, meglátod ezt, az viszont rossz, hogy hagyod magadra erőltetni.

Olyan ez, mintha azt mondaná egy alkoholista, hogy a mai világ ráerőlteti az ivászatot. Nem így van. Ő a gyenge, mert nem tud ellenállni a kísértésnek, nem tud nemet mondani a kellő időben, helyen, helyzetben. Az ivászat csak egy lehetőség (a sok közül), ő mégis azt választja a sok más lehetőség közül.

Találj valami elfoglaltságot, valamit, ami elvonja a figyelmedet ezekről a gondolatokról. Nézz kevesebb tévét, lógj kevesebbet a Facén, keress emberközelibb kapcsolato(ka)t, és hidd el, nagyon hamar ki fogsz tudni vergődni ebből a depresszióból, búskomorságból.

2013. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!