Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van értelme, illetve érdemes-e...

Van értelme, illetve érdemes-e fedélzeti kamerát tenni a kocsiba?

Figyelt kérdés
Volt már valaki,aki hasznát vette?
2013. aug. 20. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Alkalom adtán bizony jól jöhet, bár személyes tapasztalatom nincs, de azért ott figyel a szélvédő mögött, mert sosem lehet tudni.
2013. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem egyet. Szerintem van, mert sok olyan eset van, hogy bevágnak eléd és befékeznek. Ilyenkor bizonyíthatod ezt.
2013. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem így is több kamera van mindenfelé, mint amennyi kellene. szerintem akkor használjunk ha erős indokunk van rá, amúgy ne.
2013. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodok rajta, de nem tudom hogyan működik. Mire rögzít, hogyan kell letölteni róla a filmeket, stb.
2013. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Olyan memóriakártya kell bele,mint a telefonba azt hiszem és arra rögzít . Úgy tudom
2013. aug. 20. 20:50
 6/18 Sinead ***** válasza:
Már én is gondolkodtam rajta, hogy beszerelek valami non-stop működőt, ami legalább 48 órát felvesz és törli magát automatikusan ahogy megtelik a hely.
2013. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen. olyan kellene, ami a kocsi használata közben folyamatosan rögzít. Akkor ehhez egy kártyaolvasó is kell, vagy nem?
2013. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen, ezek sima SD (vagy leginkább microSD) kártyával működnek, filléres tétel.


Nem kell, hogy 48 órát felvegyen, elég, ha 2-3 órát fel tud venni és úgyis folyamatosan törli a régi felvételeket.


Ha nem volt gond akkor hagyni kell törölni ha bármi gebasz volt akkor meg egy sima kártyaolvasóból lementhető a videó PC-re.

2013. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek a saját baromságokat is felveszik ám. Például lehet valamit amúgy megúsznál, de így meg börtönbe kerülsz. Én nem tartanék ilyet a kocsiban az biztos.
2013. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

# 9


He? A saját baromságodat majd fogod és letörlöd róla, ha úgy gondolod...

2013. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!