Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem egy ilyen lány?

Mit akarhat tőlem egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Rámírt facebookon egy lány, akit haverjaimon keresztül ismerek. (Haverom haverjának a barátnője). Eddig alig beszéltünk, legutóbb egy buliban találkoztunk, ott sem beszéltünk sokat, de valahogy azt éreztem, hogy a közelemben akar lenni, a társaságomat keresi. Azóta eltelt egy kis idő, facebookon ismerősnek jelöltem, és egyszercsak rámírt. Teljesen közvetlen volt velem, beszélgettünk vagy egy órát, nagyon jó fej volt, jobb is lett a kedvem tőle.

Az a kérdésem, hogy mit akarhat tőlem egy ilyen szép lány? Nem nagyon keresi senki mostanában a társaságomat, átlagos kinézetű vagyok, ő pedig, hogy is mondjam, nem az a fajta, aki akár csak szóba állna egy olyannal, mint én. Egyszerűen nem tudom mire vélni a közeledését. Az is lehet, hogy mindenkivel ilyen? Nem értem egyszerűen.



2013. nov. 2. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy máris dugni akar... (Nem tudom, erre akartál-é kilyukadni.) Előfordulhat, hogy ilyen kedves a természete. Passz..


Tehát nem 100%-hogy hátsó szándékai vannak.

2013. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem erre akartam kilyukadni. :D
2013. nov. 2. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet a jóképű haverod telefonszámát. :D

Lehet gyerektartást.

Lehet hogy szeretné ha elvinnéd moziba meg vennél neki kukoricát.

Sose lehet tudni a mai csajoknál.

2013. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használt kotont.
2013. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet hogy egy kedves srácot keres?? Vagy egy barátot. Légy óvatos,de ne paranoid :)
2013. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy barátkozni akar de az is lehet hogy tetszel neki. :) És ha te átlagos vagy lehet hogy neki épp így jössz be, sok lány épp ezt keresi :)
2013. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De van már barátja :D
2013. nov. 2. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!