Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen engnem nez. Akarhat valamit, vagy csak en ertem felre?

Figyelt kérdés

Fiatal palya kezdokent gyerekekkel foglalkozom.


Van egy kisgyerek akiert rendszerint az edesapja jon es rendszeresen engem nez kulonos tekintettel.Ez mar az elejetol kezdve igy van es mar az elejen felajanlotta,hogy tegezodjunk ekkor meg nem gondoltam semmire sem.Megfordult a fejemben,hogy lehet akar valamit,mert nekem ugy tunik,hogy "ugy" nez.Aztan elhesegettem a gondolatot ugyanis kb 40 eves es szerintem szep a felesege meg van koztunk 20 ev kb.

Aztan egy masik kolleganom mondta aki szinten fiatal,hogy vele leallt bajcsevegni,hogy milyen volt a hetvegeje stb...


Nekem csak annyit mondott,hogy a gyereke nagyon kedvel es jokat mesel rolam.

Eleg furan erzem magam amikor nez,mert zavarba ejto,de probalom leplezni.


Nem neznem ki belole,hogy akar valamit,de ugy erzem a tekintete mindent elarul meg amit a kolleganom meselt.Azt erzem,h fog meg kozeledni.


Ti,hogy kezelnetek ezt?


Koszonom a valaszt! :)



2013. nov. 1. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elkezd nekem egy csaj magyarázni, mondjuk a boltban és van vagy 30 éves,én is beleképzelek akármit:DDD
2013. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert valaki beszélget veled, még nem biztos, hogy akar valamit tőled. Vannak, akiknek olyan a stílusuk, hogy azt gondolod róla, kikezd veled, közben pedig egyáltalán nem erről van szó, ő csak ilyen. Esetleg közvetlen vagy ilyesmi. Egyébként te szeretnéd, ha lenne köztetek valami?
2013. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es Valaszolo:


Nem a beszelgetesrol van szo pont ezzel kezdtem,hogy rendszeresen kulonosen nez...

Az utolso kerdest pedig szerintem Te magad is meg tudod valaszolnia azok utan,h mennyi idos es van felesege.

Tehat hatarozott NEM a valasz. :)


De biztosan akkor csak en ertettem felre es neki olyan a nezese.

2013. nov. 1. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Nem biztos, hogy akar valamit tőled, mert lehet, hogy csak tetszel neki. De attól még nem kezdene ki veled, csak néz, mert mit tudom én nem tudja levenni rólad a szemét. Lehet, hogy mindenkit néz :D Vagy ha zavar, akkor miért nem kérdezed meg tőle? Kérdezd meg, hogy van-e rajtad valami furcsa, foltos-e a ruhád vagy ilyesmi... Venni fogja a lapot hidd el! Ha nem akkor azzal a pasival komoly gondok vannak :D De egyébként így kiderülhet, miért néz..

2013. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De biztosan akkor csak en ertettem felre es neki olyan a nezese.-Ez a mondat elkerulte a figyelmed...


Annyira nem zavar csak nem ertettem...

2013. nov. 1. 21:46
 6/8 A kérdező kommentje:
masokat nem nez amugy...
2013. nov. 1. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi nem kerülte el a figyelmem, mivel nem ismerlek sem téged, sem pedig őt, így elég nehéz bármiféle tanácsot is adni :)

Azonban, tényleg az a legjobb, ha egyenesen megkérdezed tőle! Egyébként sok fiatal lány van, akik az idősebb (20 évvel is akár) pasikra buknak, így talán megérted, ha nem gondoltam egyértelműnek azt, hogy neked nem jönne be az, hogyha egy házas, 40-es pasival jönnél össze. :) De becsületes dolog, hogy nem akarsz tönkretenni egy házasságot! Bár több ilyen ember lenne, mint te! :) Tudod ezen az oldalon sok 20 éves lány tesz fel kérdéseket, hogy normális-e, hogy 40 éves pasijuk van, vagy velük akarnak összejönni :/ Szerintem gáz, de mindenki más az ízlése. :) Kiderült azóta, hogy miért néz? :D

2013. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ertelek:) rendes Toled h e zt gondolod rolam. :) Nalam termeszetes h nem kezdek ennyi idos hazas emberrel mar csak azert sem mert nem az esetem...
2013. nov. 3. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!