Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat a lány? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a lány? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Egyszer szerelmet vallottam neki, elutasított, mert a barátom akar lenni. Ez után hónapokig nem beszéltünk, majd egy buliban megcsókoltam, és viszonozta. Utána volt még néhány alkalom, hogy több volt. Sosem tudtam hogy milyen megfontolásból engedett mindent, de ha megkérdeztem, akkor midig azt válaszolta, hogy szórakozásból, mert jólesik neki. Egyszer lefeküdtünk, és akkor utána megkérdeztem tőle, hogy mi most járunk-e, és kiakadt, hogy nem, nem akar kapcsolatot. Akkor most mit akar? Miért hagyja vagy mi van? Olyan fura :D
2013. szept. 18. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a farkad kellene neki, magad nem!
2013. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem barátság extrákkal :)

szóval gyerünk keféld szét :D ha engedi

2013. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg engedné.. De én annyira szeretem, a személyiségét is.. Mindig megnevettet, okos, nagyon bírom a gondolkodását. Rossz, hogy neki csak a testem kell.. Tudok ezen változtatni?
2013. szept. 18. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!