Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne egy problémám?

Lenne egy problémám?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég kötöttem egy bizonyos üzletet egy haverral, nem barát csak haver viszont régóta ismerem. Nos ez az ismerősöm rászedett. Ma derült ki amikor találkoztam vele, és a gyerek nem igazán akarja visszaszolgáltatni a pénzem. Nos én fizikailag fölötte állok, de nem igazán ruháznám meg a gyereket, nem vagyok agresszív ember. Tudok róla dolgokat amiket rejteget a köz elől, viszont a zsarolás sem az én asztalom. Persze ha lesz kommentem ez alatt a bejegyzés alatt biztos azt fogják feszegetni h hülyeséget csináltam v h növesszek tököt és adjak neki pár pofont... arra már rájöttem h nem kellett volna bízni benne. De kell a pénzem és nem igazán tudok módszert ezeken kívül amik célra vezetnek, így hát hozzátok fordulnék, talán ti jobbat tudtok.

2013. nov. 4. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy tudnánk mi jobbat? Ha nem megy szépszóval... No meg mi sem tudunk semmit.


- mivel szedett rá?

- mennyi pénzről van szó?

- milyen szinten lettél volna az üzlet részese? stb.

Kicsit bővebben :)

2013. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nos 6000ft-ról van szó, az üzlet lényegében annyi h szerzett volna nekem egy tárgyat, viszont amikor találkoztam vele egy teljesen más dolgot akart oda adni holott tisztában volt vele h nem azt kértem, én meg nem fogadtam el, és erre ő azt mondta h vissza meg nem fizeti..
2013. nov. 4. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Megrendelésre telefont lopott neked, vagy ő lett volna a dílered? Mert ha nem ilyesmiről van szó, akkor megvehetted volna magad, meg ez a mondatod is "Tudok róla dolgokat amiket rejteget a köz elől, viszont a zsarolás sem az én asztalom." Na most megtanultad, hogy aki disznók közé keveredik, az sáros lesz, fogd fel tanulópénznek a dolgot és ne kerülő utakon járva haladj az életben.
2013. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!