Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Terveznétek egy olyan emberrel...

Terveznétek egy olyan emberrel, aki mindenre csak azt mondja, hogy "majd alakul"?

Figyelt kérdés
Baromi irritáló szokás... Sosem válaszol egyenesen, hogy akar-e valamit, kellek-e neki, csak "majd alakul"... Megjegyzem, 3 éve "alakul", és ugyanott tartunk. Belefáradtam. :/
2013. nov. 5. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

ott a válasz

ebbe bele lehet fáradni, vagy ad egyenes választ és bizonyít vagy elfárad a kapcsolat

2013. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a majd alakul egy párkapcsolati kérdésben mindig úgy tűnik, hogy igazából csak hárít.

Ha valaki szerelmes, akkor eszébe se jut, hogy valaminek is alakulnia kell.

Arra figyelj, hogy nem leszel fiatalabb, szerintem valami igazán biztonságos, igazi szerelemre épülő kapcsolatra kellene az idődet áldozni.

2013. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis terveznék. Szerintem a "majd alakul" egyenértékű a "szarok bele" válasszal, csak kicsit elegánsabban van megfogalmazva. Hát én a helyedben ultimátumot adnék, hogy vagy X időn belül döntsön, vagy te lépsz. De ebben az esetben semmiképp ne csinálj segget a szádból, a szavaidnak legyen súlya, mert az üres fenyegetőzés hatására csak még jobban semmibe vesz majd az illető.
2013. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajj nem! Utálom a határozatlan embereket: Mindegy, talán, nem tudom.... A falra mászok ezektől!
2013. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kapott időt... "Ő rugalmas", "majd alakul". Filmbe illő már ez az egész bakker. :D
2013. nov. 12. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!