Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szabad, boldog?...

Hogyan lehetek szabad, boldog? 21F (lent)

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy sokszor úgy cselekszem ahogy más elvárja,és nem úgy ahogyan a szivem diktálja.Sokszor megfelelés kényszerem van,és úgymond már kezdem elveszteni az önbizalmamat,és jóformán az identitásomat!A testvérem(7 évvel idősebb),elvárja hogy úgy tegyek,azt csináljak amit ő jónak lát,de én a saját életemet akarom élni nem másét.Szabad akarok lenni!

2013. nov. 6. 09:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23 vagyok
2013. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
értem:)köszönöm :)
2013. nov. 6. 11:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Két héten belul haramdszorra irod ki...
2013. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
" Ha egy nyomorult életed van azért, mert a szüleidre, a tanáraidra, a családodra vagy a barátaidra hallgatsz, akkor megérdemled. " - Larry Winget.
2013. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem nem volt ilyen súlyos a problémám (nem akartak manipulálni, irányítani), de egy kis megfelelési kényszerrel én is küzdöttem. Igazából nem tudom, hogy küzdöttem le pontosan, de azt igen, hogy kizártam minden olyat, ami engem nem érintett, és lezártam a múltam.
2013. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
2014. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!