Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek egy olyan lánnyal, akit láttatok már teljesen részegen, de később rájönnétek, hogy amúgy normális?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

miert ne? Szerintem mindenki volt mar reszeg!!!

Semmi gond nincs abban ha valaki elereszti magat egy kicsit.Legyen szo lanyrol vagy fiurol!!!

Meg jot nevetnetek is rajta kesobb h hogyan ismertetek meg egymast.

2011. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ennyire azért még én sem vagyok szőrszálhasogató. Amúgy egy kicsit spicces csaj engem még vonz is.
2011. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát itt most elég erősen spiccesre gondoltam :D
2011. ápr. 27. 23:53
 4/15 anonim ***** válasza:

jujj egyszer bebaszott és lehányt vagy nemtom mire gondolsz ..

szörnyű , innentől el van ásva egy csaj , még csak a szemébe se nézek fúj

2011. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

nekem nem kellene egy piás csaj.most az ha vmi alkalom van és iszik az nem érdekel,de egy nő ne legyen részeg soha,mert az undorító,és kiábrándító is egyben.

vagy esetleg ha ketten megiszunk egy üveg bort,és kicsit spicces,az még belefér.

de amúgy szerintem nagyon gáz ha egy nő iszik.

24/ff

2011. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Panda Péter ***** válasza:
attól függ, hogy egyszeri/néhányszori, de ritka alkalom, hogy ilyen, vagy pedig sűrűn piál. utóbbi esetben semmiképpen sem honorálnám, előbbi esetben attól függ, hogy amúgy milyen a lány.
2011. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Én igen ha kedves jol nézki...
2011. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze,ha nem pofámba ordibált baromságokat meg ilyenek,csak dölöngélt vagy támasztott akkor ok!
2011. ápr. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

teljesen normális<----->erősen ittas


Valahogy nem áll össze.

2011. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ywerd ***** válasza:

Szerintem ha egy lány csaprészeg az nem normális.Legyen annyi önfegyelme,hogy tudja hol a határ...Láttam nem egy ilyen csajt,otthon várta a barátja,eljött a barátnőivel "kiereszteni a gőzt",aztán két órával később ott dugták szét az egyik kocsiban...Utána meg jött a mentegetőzés otthon(jó haverom volt,onnan tudom),hogy részeg voltam azt se tudtam mit csinálok.

Úgyhogy járj vele,nyugodtan,gyere vele össze,szerintem kell neked a személyes tapasztalat,hogy megtanuld hogy ilyen nővel sose kezdj.Honnan tudod hogy amúgy normális?Tényleg ismered,vagy már most mentegeted,mert tetszik neked? Nem mindegy :D

2011. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!