Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan dolgozzátok fel, gyk...

Villácska kérdése:

Hogyan dolgozzátok fel, gyk testépítő "celebek", ezt a sok barmot akik ugyanazokat a kérdéseket teszik fel nap mint nap?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik nem képesek utánanézni semminek hanem egyből ide írják le hogy hogyan. És Montezéknak napi 20000 szer le kell írni hogy helyi zsírégetés nincs, a fehérjepor csak étrendkiegészítő, és mi az a kreatin. hihetetlen hogy még nem kaptok agyvérzést. Mi a titkotok hogy ilyen türelmesek tudtok lenni? (elnézést a celeb megszólításért, hirtelen nem jutott jobb eszembe)
2013. aug. 25. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
71%

Néha picit ideges vagyok, látnod kéne a fejem.:)

De azokkal nincs gond, akik megértik és elfogadják a választ.

2013. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
100%

A dilettáns válaszolók jobban idegesitenek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__47..

2013. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:
Youtube-n megnéztem azt a videót ahol a Bukásból kivágtak egy jelenetet. Hatalmas. Sokat röhögten de elkeserítő hogy van alapja..
2013. aug. 25. 22:05
 4/83 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon nagy! :D
2013. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
100%

o23r: ez tényleg durva :)


Ahogy Montez is írta, nem a hülyékkel van gond, hanem a csökönyös hülyékkel. :)

Ha nem holtbiztos a félfüllel hallott, tudományosan meg nem alapozott igazában, akkor oké :)


ui.: én nem vagyok celeb, de azért engedelmeddel ezt ideböktem :)

2013. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én a fogyirovatba nem írok. Ott túl sok elvetemült van.:)
2013. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
100%

OrizaTriznyáák: Szerintem a celebet azokra értette,akiknek látszik a nevük és naponta adnak választ. :)


Ha valaki megérti,hogy mi a helyzet,és tanul annak nagyon tudok örülni amúgy. :)


Aki meg pofázik,ne adj isten visszapofázik azzal meg hajlamos vagyok nagyon alpári stilusban vitatkozni. Ez van. :D

2013. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 Szergej55 ***** válasza:
Engedelmetekkel, én is sok alkalommal fogom a fejem, és felmerül bennem a kérdés, hogy néhányan ennyire nehezen birkóznak meg azzal a dologgal, ami előttük van (internet, gugli, sötöbö), ehelyett azt gondolják, hogy majd mi írunk nekik edzéstervet meg adunk tuti tippeket? Elképesztő.
2013. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 Szergej55 ***** válasza:
A fogyirovat tényleg veszélyes, néhányszor már belestem oda (,amikor bátorság költözött belém a dologhoz), de inkább hagyom, hogy a káposztaleveses fogyókúrával küszködjenek, nem lehet rajtuk segíteni. :D
2013. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:

#9: Ó, ki lehet bírni. Én féléve járok a fogyirovatba, hihetetlenül kitágította a látókörömet, elsősorban a "mennyire hülyék a mai tinik?" témában. Bár a felnőttek sem állnak a helyzet magaslatán. Régen kissé mizantróp voltam, ez kezd visszatérni... Néha egyébként szórakoztató a maga morbid módján, vannak kreatív emberek, akik csak kenyérrel akarnak fogyni vagy ilyesmi.

Nem értem, az emberek miért nem tudnak visszaolvasni vagy guglizni. Gyorsabb lenne választ kapniuk.

De azt sem értem, hogyan tud valaki úgy felnőni, hogy fogalma sincs, hogy fehérjére is szüksége van a testének, arra a röpke pár hétre is, amíg önnön reményei szerint lefogyja a csillió kilóját... Ijesztő. Az egészséges táplálkozásról lehet vitatkozni, de egyes tények elég közismertek és evidensek... De úgy látszik, nem mindenki számára.

2013. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!