Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a testvérem...

Mit tegyek hogy a testvérem hagyjon élni? 22F

Figyelt kérdés
Irányitani akar mindenben,mindig okoskodik,bűntudatot gerjeszt bennem,mindig lelkiismeret furdallásom van miatta!Nem birok élni tőle,mert nehogy olyat csináljak ami neki nem tetszik!Nincs barátnőm sem ,nem megyek szórakozni,elment az életkedvem!Nekem nagyon fontos a szabadságom,a saját döntéseim,az életem,ne más akarjon irányitani!

2013. nov. 11. 23:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
csak nagyon lelkiismeretes vagyok,meg minden,az a gond,ésmeg szeret pihenni:)nem akar a saját lábára állni,mindent én csinálok!7évvel idősebb nálam,de nem képes összeszednie magát,mert szétvan esve,hát én is szét vagyok,de próbálom jobbá tenni az életem,és nem nyavalygok!
2013. nov. 15. 15:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Párszor mintha feltettél volna hasonló kérdést, amúgy nem lelkiismeretes vagy, csak balf..sz.
2013. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
lehet h az vagyok,nem tudom!könnyű itélkezni mások felett...
2013. nov. 15. 15:05
 14/15 anonim ***** válasza:

Éld a magad életét, ne az övét. Koncentrálj magadra. Csak magadra. Ha nagyon zavar, akkor költözz el. Legalább önállósodsz. Ha elköltözöl, akkor megfelelő távolságra

tőle.

2014. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
El kellene tőle határolódnod, mert addig rosszul fogod magad érezni. Ő egy ilyen lelki terrorista típus, és megfojt téged. Menj kollágiumba, vagy költözz el, és nagyon fontos, hogy higyj magadban. Most nehéz, mert nyilván miatta érzed azt, hogy ez neked nem sikerülne, meg magányos lennél, meg ilyenek, mert ő sugalmazza ezeket, hogy te szerencsétlennek érezd magad. Pedig nem, mert nyilván találnál a kollégiumban barátokat, és igenis akkor éreznéd magadat szabadnak. Pont miatta nincs most életkedved. Az ilyen embereket, akik irányítani akarnak, messzire el kell kerülni. Nekem is vannak ilyen rokonaim, egy hónapban egyszer meglátogatom, de nem hagyom, hogy pattogtasson, irányítson, és amiket mond, egyik fülemen be, másikon ki, lex.rom magasról. Egy életed van, kezdd el élni!
2014. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!