Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért alakult ki, hogy akik...

Miért alakult ki, hogy akik egy bizonyos zenét hallgatnak, azok egy bizonyos módon is öltözködnek? (Pl. Rocker, rapper, diszkós, emo stílus. )

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 18:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


"Ez tiniknél van így, önkifejezés eszköze. Felnőtteknél már sokkal ritkábban figyelhetsz meg ilyet, mivel ők már tisztában vannak azzal, hogy mással kell kitűnni a tömegből."


Elég sok felnőttet látok pedig, akikre ez jellemző. És mi az, hogy mással KELL kitűnni? Úgy mondod, mintha ez baj lenne, vagy nem tudom.

2013. nov. 13. 17:15
 12/12 anonim válasza:

Hát.... én goás vagyok, de gyakorlatilag minden belefér a zenei izlésembe. kivétel ezalól a heavy metal. abból csak Ac/Dc.

Öltözködésre. technós hatású, de leginkább felülről kék-fehér, nadrágnak meg csak fekete. sportcipő lehetőleg fekete +alja fehér, vagy kék +alja fehér. ezek mellett a hajam úgy hordom mint egy edm-es. xD

Aztán meg j-pop ot hallgatok, vagy psytranceet és goát, de a deep house, vagy electro house is belefér. aztán a deep tech főműfaj, és időszakosan darkpsy, minimal, vagy techno. és egy om jeles pólót is beszereznék, ugyanis a meditációt is terjesztem. és mint mondtam goás eszméket vallok, és goát hallgatok legtöbbször.

2015. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!