Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Min akadtál ki eddig a legjobb...

Min akadtál ki eddig a legjobban tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 19:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor reggel munkába menet, még álmosan egy ordítozó, hisztiző kölyökbe botlasz aki éppen melletted kiabál a füledbe
2013. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Megint eszembejutott valami: 2 év alatt 5 vagy 6 alkalommal késtem el a munkahelyemről a BKV miatt. Mert vagy a metró vezetékei égtek el, vagy a busz mondta be az unalmast. Persze mire odaér egy pótlóbusz, addigra már 1 doboz cigit elszívtál mérgedbe még akkor is ha nem dohányoztál előtte
2013. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Jöhetnek még!


Én azt utálom, amikor valaki feltolakszik a buszra, bemászik leghátra és 15 perc múlva át kell másznia mindenkin, akinek az úti célja még másfél órányira van, hogy le tudjon szállni.

Aztán azt sem szeretem, amikor 5én jut eszébe sok embernek a buszon megvenni a bérletet -, sokszor számlára. Ha már ott áll fél órája a buszpályaudvaron, akkor menjen már el a pénztárig, ne miattuk késsen 10-15 perceket a busz. Persze tudom, hogy valaki csak a buszon tudja megoldani, de akkor legalább ne tolakodjon fel elsőnek, hogy a többi - bérletes - utas a hidegben várakozzon még plusz 5-10 percet.


A büdösséget, fülledtséget már nem is mondom, az gondolom mindenkinek ismerős a büdös, mosdatlan emberekkel együtt...

2013. nov. 12. 20:30
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
Leginkább azt utálom, amikor egy csapat kisebbség felszáll és nem tudna viselkedni, ordibálnak, mászkálnak szétterülnek az ülésen, leszarják, hogy félig rádőlnek a másik utasra, köpködik a szotyit, meg a nyálat.. én meg egész úton azon rettegek, nehogy belém kössenek.. ja és ami még gázabb, ha jön az ellenőr, mindenkitől kéri a jegyet és feszít, mintha ő lenne a BKV császára, de a cigányokhoz már nem mer odamenni, meghúzza magát.. Ezen kívül bosszantóak a hisztiző, ordító, földön fetrengő kisgyerekek, akiket az anyjuk nem tud megnevelni és úgy ül mellettük, mintha semmi sem történne, + vannak ezek az öregasszonyok, akik szintén azt hiszik, hogy övék a busz.. az őrülteket sem szeretem, egyszer apámmal utaztam a metrón, ő a Deákig ment én meg az Örsig akartam, felszállt egy bolond nőszemély, üvöltözött, hogy nem hagyják leülni, meg k. anyázott, stb.., pedig csomó hely volt. Apám leszállt, a nő meg leült mellém és még mindig k.anyázott én meg nem tudtam mit csinálni, lefutottam a metróról az utolsó pillanatban.. A járművek állapotáról, tisztaságáról, a pontosságról, a jegyek áráról és a kiszolgálásról, ellenőrök viselkedéséről csak annyit, hogy kritikán aluli.. ha lenne autóm, eszem ágában nem lenne tömegközlekedéssel utazni.
2013. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A nagyját már leírták az előttem válaszolók, így nekem maradt a két perverz sztorim. Egyiknél a combinón azt hittem, hogy egy fickó csak idegességében rángatja a cipzárja húzókáját és az aktatáska a munkájához kell. Aztán következő megállónál arrébb kellett mennem és így pontosan ráláthattam, hogy az aktatáskával takarja a fickó a jobb kezét, amit a farkán rángat - és közben bámul az arcomba végig. Undorító élmény volt, délután 3kor, fényes nappal.


Aztán a múltkor egy óvodás csoport mellé szállt fel egy pedofil, akire én szóltam rá, az óvónő nem tudom hol volt akkor. A fickó nyalogatva a száját bámulta a kislányok felcsúszó szoknyáját, de a legszomorúbb, hogy rajtam kívül senkinek nem tűnt fel. Rászóltam, ő közölte, hogy mégis mit csináljon, megvakulni nem tud, majd leszállt.


Jaj és ez most jutott eszembe, a múltkor azért kapott dührohamot egy fickó mellettünk a trolin, mert nem vette észre, hogy garázsba megy már a járat. Amikor ezt bemondta a sofőr a fickó elkezdett üvölteni előre, hogy te mocskos kis ..... mindig ezt csinálod, de majd jól elintézlek, pofád megjegyeztem, utcán jössz szembe neked annyi. Aztán néz szét büszkén, hogy ő most megmutatta ki a király.

2013. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
73%

Egyszer Budapesten voltunk osztálykiránduláson, felszálltunk a Nyugati téren a combinóra, majd felszállt egy csöves is, és elkezdett ordítozni egy teljesen random, ártatlan középkorú nővel, aki eléggé megijedt, és leszállt.

Debrecenben a nagy reggeli forgalomban a tömött buszon leült egy cigányasszony a kisgyerekével. Vele szemben volt egy kb. 10 éves kisfiú. A cigányasszony egyszer csak gondolt egyet, majd elkezdte szoptatni a gyerekét a tömegben, na ez rohadt undorító volt.

2013. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#1 +1

#5 neeeeeeee :DDDD


1. Kis cigányleány minden reggel felszáll és ordibál a buszon mindenféle halandzsás baromságokat. Néha hozza a familiát is, akik szétszedik a buszt, mindenkinek beszólnak, rágyújtanak - megjegyzem 8-9 évesek lehetnek, azok is.

2. Páwagyerekek hangosan hallgatják a tuc-tuc zenét a rendkívül értelmes szöveggel. Bár náluk még az is értelmesebb.

3. Rágócsattogtató fiatal nyomorékok gyűlése.

4. Amikor valaki egyedül beül egy négyes helyre, mikor még van egy csomó hely, és mi négyen vagyunk ugyebár.

5. Cigiszag, szarszag, hugy, hányás, fingás, böfögés, izzadtság, tömény alkoholszag, haldokló részegek az utolsó buszon.

6. Nyugdíjasok. Mást nem tudnak, csak panaszkodni. És köpködnek, miközben beszélnek, meg rúzsos a sárga fogsoruk.

7. Amikor valaki a táskájával foglalja a helyet maga mellett, de nem fog leülni oda senki.

8. Amikor egy dagadt fickó beül mellém, és valami iszonyatos bűzt ereszt a táskája. Szerintem 24872645934 éves sajtok lehetnek benne, vagy én nem tudom.

9. Amikor ülök, és a mellettem álló kitépi a hajamat, meg hozzászorítja a kapaszkodóhoz, vagy a táskáját (esetleg a seggét) az arcomba nyomja, mert nincs helye.

10. Seggfogdozás. Tömegben mindennapos.

2013. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A járművek agyongraffitizettek, koszosak, ha leül az ember, utána ragadni fog a kosztól. (Különösen bizonyos vonatjáratok.) A buszokon (vidék, helyközi járat) reggel nem hogy ülőhely nincs, de még állóhely is alig. Mire beérek a munkahelyre, fél lábon állva a fülledt bűzben szrrá izzadom magam, ami kifejezetten kellemes egy -10 fokos téli napon. Aztán persze mindenki csodálkozik, hogy miért fázok meg?

Délután munkából hazafelé majdnem ugyanez a helyzet.

Az IC-ken hiába van 5 fok odakint, azért ezerrel nyomatják a klímát.

De a csúcs most vasárnap volt, amikor Nyíregy' és Budapest között 3 órát késett a vonat. Csak 3500 forintom bánta, mivel az utolsó átszállás után már nem voltak tekintettel arra, hogy esetleg valaki távolabbra utazik, és a "kis" késés miatt nem érte el a csatlakozást. Mehettem hát taxival.

2013. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!