Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen mostanában?

Miért vagyok ilyen mostanában?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem iskolába járni és tanulni. Eddig több volt de már teljesen szeptember óta nincs erőm, energiám és türelmem. Nem tudok tanulni. Hiába ülök felette akár órákat, egyszerűen nem bírom megjegyezni mert se kedvem, se energiám nincs hozzá. Reggel mindig 7:15 - 7:30 körül sikerül kikelnem az ágyból mert van, hogy meg se hallom ha anyukám bejön szólni fél 7 körül. Akkor is ez van ha időben lefekszem. A napjaim unalmasak és rosszak még hétvégén meg szünetben is. Nem tudom mi történt de nagyon rossz így. Mit tehetek ez ellen?

16/L


2013. nov. 14. 21:02
 1/5 JohnTitor ***** válasza:
Kellene egy kis kikapcsolódás. Mondjuk menj el szórakozni a barátaiddal.
2013. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan barátaim nincsenek, van pár haverom akikkel néha kimegyek de most ahhoz sincs kedvem. Nincs kedvem emberek közé menni.
2013. nov. 14. 21:11
 3/5 JohnTitor ***** válasza:

Akkor nézz filmeket vagy sorozatokat, hallgass zenét.

Vagy foglalkozz a hobbiddal, gondolom van ilyened.

2013. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szoktam filmeket nézni, bár már nem tudom sokszor, hogy mit nézzek. Hobbim sincs.

Egy napom abból áll, hogy felkelek, iskolába megyek, haza jövök és tévét nézek vagy gépezek estig, aztán alszom. Tudom, hogy ez nagyon gáz de nem tudok mit tenni, hobbi szinten semmi sem érdekel és tudom, hogy erről csak én tehetek de nem tudok változtatni, vagyis nem tudom hogyan lehetne.

2013. nov. 14. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem motiválatlan és stresszes is lehetsz, illetve kimerült. Legalábbis nekem olyankor szokott előjönni ez az időszak. Pl amikor ki akartam lépni a munkahelyemről már hosszabb ideje, nagyon mehetnékem volt csak még nem tudtam megtenni a lépést. Akkor az utolsó hetekben, hónapokban éreztem így. Ami valóban segíthet az az, ha kimozdulsz lehetőségeidhez mérten, barátokkal, illetve próbálj többet mozogni, sétálj, esetleg kezdj el sportolni valamit az is segít mert fizikailag is megmozgat, nem csak az agyad jár egész nap. Nem hiába modják, hogy ép testben ép lélek!
2013. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!