Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában úgy érzem semmi...

Mostanában úgy érzem semmi nem jön össze, amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Más is van így? És ráadásul nagyobb dolgokban,amit igazán szerettem volna.. és nem rajtam múlt.És ez van már rég óta. Kezdem elveszteni a hitem.És nem elég hogy így is rossz az életem,ezért még rosszabb.Nemcsak maga a rossz van,hanem mondjuk kicsit javítani akarnék,de még az sem úgy lesz.
2013. nov. 11. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer én is hasonlóan panaszkodtam, amire haverom azt mondta, hogy legalább van egy kutyám, aki szeret. Én igazat adtam neki, és erre egy órával később felhívtak, hogy meghalt a kutyám, el kell temetnem. Szóval kitartás, mindenhonnan van lejjebb. De egyszer ki fogsz jutni a gödörből. Csak küzdj, és bízva bízzál.
2013. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. nov. 11. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Másfél éve ugyanaz. Bízzon akinek van türelme...

Az viszont igaz, hogy mindig van lejjebb.

2013. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így van. De hogy nálam is kb 1,5 éve és nem történik jó,csak a sz.a.r. csalódok emberekben,mindenkiben,de keményen.
2013. nov. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!