Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vagyok kb 55 kg van rá...

Ha vagyok kb 55 kg van rá bármi féle lehetőség hogy megverjek egy kigyurt g*cit? 14/f

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 22:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2013. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Mért ne lenne rá esély hogy megverje?
2013. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Hát.. ha alszik, vagy nagyon részeg, akkor talán. Esetleg megpróbálhatod sunyiból szembefújni gázspray-vel, amíg a szemét törölgeti, tökön rúgod jó erősen, ettől valószínűleg földre kerül, ezután megrugdoshatod párszor. Viszont utána nagyon gyorsan fuss el minél messzebbre. :D
2013. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

egy fekete laci féle embert megverne egy 55kg os ember?

kedves kérdező!

ne áltasd magad.

szerintem a képtelenségnek is van határa. a magad érdekében, inkább csinálj valami hasznosat, amivel előrébb jutsz majd később az életben.

2013. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
75%
Ez egy elég érdekes kérdés számomra. Tudod miért? Mert a kérdésből az jön le, hogy félsz tőle de nagyon ideges is vagy rá. Ha tudsz verekedni, akkor természetesen van rá esély. Ha nincs mögötted 1 évnyi küzdősport tapasztalat akkor inkább próbáld meg szóban elintézni! Tudod mindig mosolygok mikor a korodbeli srácok becsicskulásnak tartják a visszalépést. Ez nem igy van. Egy idő után rá jössz hogy nem vezet semmire a verekedés. Járj el küzdősportra, megtanulod megvédeni saját magad, kiadod a dühöd és ráadásul megtanít türelmesnek, magabiztosnak és jó embernek lenni. Önvédelemre ajánlom a Krav-Maga -át. Nagyon jó kis dolgok vannak benne. Nézz róla videót. Csak mindig legyél motivált, ne csak hirtelen felindulásból akarj járni edzésre mert ha azt teszed akkor nem fogsz eljárni :) Remélem azért segítettem. Pacsi
2013. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Te üss előszőr, amekkorát csak tudsz, fejre, és csináld is ezt addig amíg a földre nem kerül. Ha fel akarna állni, akkor nyugodtan rugdosd is meg a földön.


Ha az első ütés után hamar észhez tér, és megtöri a lendületed, máris beszptad az egészet.


U.I: Tökönrúgni ér, ha kigyúrt gci az ellenfél.

2013. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam hogy villáskulccsal ráb*szok egyet a fejére . de ha nemsikerül durván besz*pom.
2013. nov. 15. 09:07
 8/23 anonim ***** válasza:

A tökönrúgástól még egy izomkolosszus is összecsuklik.

Bár én azt mondom, a konfliktuskezelésnek nem a legcivilizáltabb módja, ha egymásnak estek.

2013. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy súlyemelő osztálytársam aki b @ sz o g a t o t t, egy konfliktus alkalmával figyelmeztettem hogy most tökön rúgom ha nem száll le rólam, tökön is rúgtam tiszta erőből, onnantól kezdve nem volt semmi gondunk egymással. Érdemes kipróbálni.
2013. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Küzdősport nélkül nem mész sokra. Bruce Lee sem volt egy kigyúrt állat...
2013. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!