Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vagyok kb 55 kg van rá...

Ha vagyok kb 55 kg van rá bármi féle lehetőség hogy megverjek egy kigyurt g*cit? 14/f

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 22:00
1 2 3
 21/23 BíborHorse válasza:
Miért kell mindenképpen megverni? Ha szívat, tűrj. Közben járj edzeni, tanulj harcművészetet, hogy meg tudd védeni magad, de nem kell kihívni. Lehet, hogy ideges vagy, lehet, hogy szívesen megvernéd, de amíg nem tudsz kiállni ellene teljes magabiztossággal, addig minek mész fejjel a falnak? Türelem, türelem, türelem. Ha verekedéssel akarod megoldani a problémád, lehet, hogy nem lesz jó eredménye. Én korod-béli vagyok és bizonyíthatom, hogy az, ha nem támadsz nem jelenti azt, hogy megfutamodsz. Engem már nem szívatnak egy ideje, mert nem mentem neki rögtön az első kreténnek, hanem kivártam a megfelelő pillanatot, mikor ésszel nyerhetek tekintélyt. Használd az eszed, bármennyire is idegesítenek. Hajrá! :)
2013. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

14 éves?

Ők nem verekednek, hanem összekapaszkodnak, és tangóznak. És talán akkor elcsattan egy-egy ütés.

Pár éve rendszeresen rám akadtak az ilyen jellegű arcok, mert menő, ha elvernek egy debella állatot... A gond csak, az, hogy nem igazán voltam vevő a meleg-táncra, és ezt szóban is kifejtettem... Égőbb, volt mint a pofon, amit utána elengedtem....

2013. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Ha még ezt valaki olvassa, azért hozzátenném: 11-es, 18-as, (ugyanaz az ember, ez kiderül ha valaki visszaolvas): Soha nem mondtam, hogy tud verekedni az aki gyúr. De a verekedés nem egzakt tudomány, és egy közepes szintet bárki elérhet minimális gondolkodáskészséggel, vagy épp tapasztalattal. Ha ezt megdobjuk nagy fizikai erővel, erős kombinációt kapunk. Ezenfelül azok akik komolyan edzenek (gyúrnak), általában hajlamosak az edzésre harcként, de legalábbis küzdelemként tekinteni. Márpedig ha valakit ilyen jellegű érzések motiválnak az edzésre, az legalább egy-egy videó erejéig utánanéz az interneten a dolognak. Arról nem is beszélve, hogy sokan a gyúrás mellett elmennek egy-egy bokszleckére, vagy birkózni, hogy még magabiztosabbnak érezzék magukat.

De igazad van, nem szabad általánosítani. És egyébként én is a megnevezett súlycsoportban vagyok, de rendszeresen gyúrok+ küzdősportot űzök, egyszer egy részeg huligán belém kötött, verekedni akart. Megüthettem volna, és garantálom hogy esélye se lett volna. De ehelyett szépen megfogtam a gallérját, és elmagyaráztam neki, hogy nem, nincs cigim, és nem akartam bántani semmilyen rokonát (ez egy korábbi vita folyománya volt), és bár nehezen, de hallgatott az érvekre. A magabiztos és diplomatikus fellépés megzavarja az ilyen embereket, és sokszor elmegy az egésztől a kedvük. Na mindegy.

2014. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!