Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsit fura kérdés de fontos....

Kicsit fura kérdés de fontos. Kitakarítsam holnap a konyhát?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel élek albérletben.mindektten 22 éves lányok vagyunk,dolgozunk.hétvégente jönnek a párjaink hozzánk.

Egész héten aludni jártam csak haza,még egy teát sem ittam itthon,a munkahelyen ebédeltem stb.

Hétfőn patent rendben hagytam itthon a lakást,a konyha csillogott,így szoktam mindig.barátnőm főzött a héten többször,de elmosogatva,felmosva nem lett.ami a legrosszabb,hogy a gázra megint ráégette a kaját ami kifutott.

Kérdésem az,hogy kitakarítsak-e megint utána mint mindig.holnap este átjönnek a fiúk,főzünk is együtt és vacsora lesz.barátnőm kettőig dolgozik holnap,én nem dolgozom a hétvégén.

Arra gondoltam,hogy kisikálom ismét a konyhát amit nem is én koszoltam össze(nem bírnám elnézni retkesen)és a gázt úgy hagyom,így nagyobb lesz a hatása,hogy olyan koszos.szerintetek mit csináljak?


2013. nov. 15. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen beszéld meg vele, hogy takarítson fel maga után, hosszútávon úgysem lesz senki aki helyette megcsinálja. Én a helyedben most még kitakarítanám (nem miatta, hanem a párod miatt), aztán megbeszélném vele a dolgot.
2013. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a kérdés ettél e abból amit főzött,ha igen tiéd a takarítás
2013. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem ettem belőle,nem voltam itthon egész héten csak aludni jöttem haza.beszéltem vele erről már,de mindig ezt csinálja.
2013. nov. 16. 00:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ez már a sokadik alkalom, akkor én qrvára úgy hagynám, a barátomnak megmondanám, hogy programváltozás van, én megyek át hozzá, a nagyságos lakótársam meg szó szerint egye meg, amit főzött. Azt hiszem ha ezt meg mernéd lépni, akkor soha többet nem merné a csaj megkockáztatni, hogy retkesen hagyja a lakást, de ha megint beadod a derekad, akkor sose lesz vége a te Hamupipőke szerepednek. Ha már beszéltetek erről sokszor ès semmi hatása, akkor ideje megleckéztetned a kisasszonyt.
2013. nov. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.egyébként a cipői is halomban álltak mindig a folyosón,összeszórva stb...egyszer beszórtam mindet a konyhába de két kézzel ám:)azóta a cipős részen viszonylagos rend van:)
2013. nov. 16. 07:13
 6/6 bumbi02 ***** válasza:
0%

Nem tudom, én 20 évesen magam is meg tudok oldani egy ilyen egetrengető kérdést. Miért kell az életünk minden egyes momentumához visszaigazolást szerezni gyakorikérdéseken? Ha most azt mondjuk hogy ne takarítsd ki, akkor koszosan fogod fogadni a fiúkat? És majd arra hivatkozol hogy"Hát de gyakorikérdéseken azt mondták ez nem az én dolgom"...


Ezt a barátnőddel kell megbeszélned, nem velünk. (hozzáteszem ilyen esetben ki takarítanám a konyhát, majd közölném barátnőmmel h most az egyszer kitakarítottam utána, mert vendégeim jöttek, de legközelebb ne hagyja így.)

2013. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!