Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki ért az álmokhoz?...

Valaki ért az álmokhoz? Nagyon sokszor Déjà vu érzésem van, sokszor előre álmodok dolgokat.

Figyelt kérdés
A legtöbbször jelentékteleneket (például valamilyen tárgyat megfogok, valamire ránézek vagy valami jelentéktelent mondok), de nem tudja valaki, hogy ez miért van?
2010. júl. 12. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A két szem egyszerre továbbítja az információt az agynak, kivéve, ha déjá vu érzés van.

A déjá vu érzést okozza: A két szem pár ezred másodperccel eltérően továbbítja az információt. Mivel az agy a másodiknál már úgy veszi, hogy ez egyszer már feldolgozta, ezért olyan érzésünk vna, mintha már egyszer átéltük volna a helyzetet.

2010. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ennek mi köze az álmokhoz?Megálmodod előre?Vagy mi?Mer akkor most vagy "előre megálmodás" vagy déja vu,az egyik kizárja a másikat!A déja vu-nek pont az a lényege,hogy úgy tűnik,mintha már láttad volna,de gőzöd nincs,hogy miért érzed ezt.Ha meg megálmodod előre a dolgokat,az megint más dolog.
2010. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy értem, hogy déja vu érzésem van, közben meg úgy érzem, ezt megálmodtam...tudom, hogy örültségnek hangzik, ezért keresem az értelmét. Nem lehet, hogy a tudatalattim valamit akar ezzel mondani?
2010. júl. 12. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak sima déja vu,és ezt az érzést úgy próbálod magadnak megmagyarázni,hogy azért érzed úgy,hogy ezt már láttad,mert megálmodtad?Vagy konkrétan emlékszel is rá,hogy tényleg volt egy ilyen álmod?
2010. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan, hogy megálmodok valami mozdulatot, történést, beszélgetést valamikor, aztán elkezd megtörténni és tudom, milyen mozdulatokat fogok tenni (felveszek, leteszek egy tárgyat...stb) és milyen mondat jut az eszembe és mit mondok vagy mondanak nekem. Lehet, hogy ez nem déja vu, de akkor mi és miért?
2010. júl. 12. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
A deja vu egy törés a Mátrixban...
2010. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, velem is ez van és nagyon gyaran. Furcsa álmaim vannak és megálmodom a történéseket :o
2015. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!