Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Otthon lévő nők mit csináltok...

Otthon lévő nők mit csináltok egész nap?

Figyelt kérdés
én egyszerűen nem tudom elfoglalni magam, már annyira "besavanyodtam" itthonra hogy ki se lépek szinte a lakásból.
2013. nov. 20. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Járj el önkéntesmunkára, vagy sztem simán megmondhatod a párodnak is hogy te márpedig dolgozni fogsz. Van rokonunk aki szintén melózik, úgy hogy mellette a férje jól keres, csak azért hogy ne otthon üljön egyedül.
2013. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

9

Én is így vagyok mint te, szerencsére dolgozom és nem vagyok lestrapált. És mindig minden megvan aminek kell. Én nem szeretnék egész nap otthon lenni, nekem nem tenne jót. Egy idő után így is besokallok a házimunkától,( mármint nem úgy hogy túl sok van és nem bírok vele, hanem beleunok) hát még ha egész nap csak azt csinálnám.

2013. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem ha ennyire unod magad akkor keress valami 4 órás munkát. Akkor lesznek ismerőseid, esetleg barátaid, akikkel beülhetsz valahová, lesz mondandód. Azt látom hogy nagyon beszűkült körülötted a világ. És aki nem olyan feltalálós típus annak ez sokat árthat.Az lenne a lényeg hogy ne a napi takarítás, főzés mosás határozza meg a napodat. Írták mások is hogy otthon vannak de jól feltalálják magukat, ezek a rutin feladatok mellett ezer mást csinálnak. Ők olyan típusúak, te valószínű nem. Ezért lenne jó akár egy 4 órás munka is.Pl akkor az egész délelőttöd elmenne vele a délután meg elintéznéd a szokásos dolgokat.És ez a ki sem lépek a házból már nagy figyelmeztetés.

2013. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hetente kétszer eljárhatnál egy kutyamenhelyre önkénteskedni, rögtön jobban éreznéd magad.
2013. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én keresnék valami olyan tanfolyamot, ami érdekel és megcsinálnám. Pl. autóvezetés, ha nincs jogsid és unod magad de szeretnél eljárni, akkor egy sokkal kényelmesebb módja, ha te magad vezetsz, és még vezetni is élmény. Vagy valamilyen nyelvtanfolyam, vagy varrótanfolyam és akkor otthon még textil anyagokból tudsz varrni dekorációt... A lehetőségek száma végtelen, és persze film nézés, és szuper receptek keresése a neten és azok kipróbálása. Biztos vagyok benne, hogy egy kis átmeneti állapotról van szó, mert a lehetőségek száma végtelen és csak meg kell találnod párat és máris kevés egy nap a sok tennivalóhoz :D Nagyon irigyellek :D
2013. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!