Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallok a családon belüli erőszakról, nem rég ismerőssel is történt hasonló dolog. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mik erről a vélemények mert hetekig beszélhetnénk ezekről, de van olyan aki már élt át ilyesmit és mégis megbocsátotta a dolgot? Férfiak/fiúk részéről: volt már hogy megütöttétek barátnőtöket? még ha meg is bántátok utánna. Vagy olyan lányok/nők akik bocsátottak már meg ilyesmit? Nekem nagyon meglepő, hogy bánthat valaki olyat akit szeret, olyan helyzetet se tudok elképzelni, hogy idegen nőt megüssek. Fura számomra, hogy mégis az ilyen emberek hamarabb találnak kapcsolatot, mint más.

2013. nov. 22. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek(akik agresszívak) általában erősen tudnak manipulálni.
2013. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Apukám állítólag bántotta anyámat, de én ezt soha nem láttam, rendőrök is lettek kihívva, csak hát én nem voltam szemtanú. Ettől függetlenül nem haragudtam apukámra, lehet szívtelenül hangzik, de mivel engem soha nem ütött meg (anyámmal ellentétben), ezért lesz@rom mi volt közöttük...

A barátnőmet pedig soha nem bántottam, eszembe sem jutott volna, még haragosan sem... Egyszer-kétszer azt hiszem, hogy véletlenül szemen meg fejen könyököltem tévézés közben, de hát az tényleg véletlen volt. :D

2013. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Apám verte anyámat és engem is sokszor megvert.

Mindent megbocsájtottam neki.

2013. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha érdekel a téma: [link]
2014. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!