Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már kilátástalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már kilátástalan, reménytelen helyzetben, amikor azt hittétek nincs kiút?

Figyelt kérdés
bármilyen bánat/fájdalom a szerelem terén. mi lett a vége?
2013. nov. 10. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ne legyen sehogy. Mindig lesz valami.
2013. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerelem terén még nem, hiszen nincs olyan szerelmi bánat, ami ne érne véget idővel... más területen viszont már voltam kilátástalan helyzetben, és kimásztam belőle.
2013. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel még nem voltam szerelmes, ezért nem. És nem is leszek az. A szerelem a gyengéknek való.


20/F

2013. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
# 3: A pszichológiában ezt úgy hívják, racionalizálás, amikor a vágyaid elnyomását még jól meg is magyarázod. MINDEN embernek szüksége van kötődésre, születésétől élete végéig. Persze vannak, akik ezt elnyomják, és azzal áltatják magukat, hogy nekik nincs... de ez valaminek a tagadása, hárítása.
2013. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, egy párszor..
2013. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze minden ember átél ilyesmit de vége lesz ennek is egyszer fent egyszer lent
2013. nov. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég sokszor sajnos...
2013. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon sokszor voltam már ilyen helyzetben.. Pl.: Szakítás után, volt viszonzatlan szerelem is, többször.. 3 lánnyal voltam idáig és mindegyiknél egy dolog segített: Az IDŐ. Itt semmi más nem segít. Lehet, hogy vergődni fogsz 3-4 hónapig, vagy akár egy évig is, de elmúlik!
2013. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!